507988-2026 - Wettbewerb
Polen – Personenkraftwagen – Długoterminowy najem samochodów na okres 24 miesięcy dla Jednostek Administracji Państwowej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDługoterminowy najem samochodów na okres 24 miesięcy dla Jednostek Administracji Państwowej
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest długoterminowy najem samochodów, dla Jednostek Administracji Państwowej, wskazanych w załączniku nr 1 do SWZ, w podziale na części. 2. Szczegółowy sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 3 do SWZ - Projektowanych postanowieniach umowy oraz załączniku nr 2 A do SWZ - Specyfikacji technicznej. 3. Zamawiający opisując przedmiot zamówienia korzystał z opracowania przygotowanego przez Instytut Badań Rynku Motoryzacyjnego SAMAR pt. Segmentacja Rynku Samar – samochody osobowe i dostawcze o dmc do 6 ton, opublikowanego na ogólnodostępnej stronie IBRM SAMAR (https://www.samar.pl) w zakładce Raporty i Analizy pozycja Biblioteka raportów pod numerem 22. Zamawiający zaleca, aby Wykonawca, przy sporządzaniu oferty, zapoznał się z aktualną wersją ww. opracowania. 4. Realizacja zamówienia odbywać się będzie w oparciu o umowę zawartą pomiędzy Wykonawcą a każdą Jednostką. Szczegółowe warunki, na których COAR zawrze umowę w imieniu każdej Jednostki określone zostały w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących załącznik nr 3 do SWZ. 5. Postępowanie realizowane w ramach projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej; Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej - Zamawiający oświadcza, że wynagrodzenie jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej z Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna dla Funduszy Europejskich na lata 2021-2027. Urząd Komunikacji Elektronicznej - Przedmiot zamówienia będzie częściowo realizowany w ramach projektów współfinansowanych przez Unię Europejską ze środków Pomocy Technicznej Programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy na lata 2021-2027 (PT FERC) i budżetu Państwa oraz częściowo realizowany w ramach projektów finansowanych przez Unię Europejską ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO). 6. Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane, a możliwość unieważnienia postępowania na tej podstawie została przewidziana w ogłoszeniu o zamówieniu.
Interne KennungWIP.261.8.2026.TM
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen, 34144900 Elektrofahrzeuge
5. Los
LosLOT-0008
Titel1. Segment C hatchback-sedan-SUV 130 KM elektryczny
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest długoterminowy najem samochodów, dla Jednostek Administracji Państwowej, wskazanych w załączniku nr 1 do SWZ, w podziale na części. 2. Szczegółowy sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 3 do SWZ - Projektowanych postanowieniach umowy oraz załączniku nr 2 A do SWZ - Specyfikacji technicznej. 3. Zamawiający opisując przedmiot zamówienia korzystał z opracowania przygotowanego przez Instytut Badań Rynku Motoryzacyjnego SAMAR pt. Segmentacja Rynku Samar – samochody osobowe i dostawcze o dmc do 6 ton, opublikowanego na ogólnodostępnej stronie IBRM SAMAR (https://www.samar.pl) w zakładce Raporty i Analizy pozycja Biblioteka raportów pod numerem 22. Zamawiający zaleca, aby Wykonawca, przy sporządzaniu oferty, zapoznał się z aktualną wersją ww. opracowania. 4. Realizacja zamówienia odbywać się będzie w oparciu o umowę zawartą pomiędzy Wykonawcą a każdą Jednostką. Szczegółowe warunki, na których COAR zawrze umowę w imieniu każdej Jednostki określone zostały w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących załącznik nr 3 do SWZ. 5. Postępowanie realizowane w ramach projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej; Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej - Zamawiający oświadcza, że wynagrodzenie jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej z Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna dla Funduszy Europejskich na lata 2021-2027. Urząd Komunikacji Elektronicznej - Przedmiot zamówienia będzie częściowo realizowany w ramach projektów współfinansowanych przez Unię Europejską ze środków Pomocy Technicznej Programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy na lata 2021-2027 (PT FERC) i budżetu Państwa oraz częściowo realizowany w ramach projektów finansowanych przez Unię Europejską ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO). 6. Na podstawie art. 16b ust. 2 ustawy Pzp Zamawiający nie dopuszcza ofert z udziałem dostaw lub usług pochodzących z państw trzecich niebędących stronami umów międzynarodowych; w szczególności Zamawiający nie dopuszcza ofert, których przedmiotem jest najem samochodów pochodzących z państw trzecich niebędących stronami umów międzynarodowych. 7. Zamawiający wymaga złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych w postaci dokumentu (Certificate of Conformity), czyli „certyfikatu zgodności” odpowiednio dla każdego samochodu (każdej części postępowania, na którą Wykonawca składa ofertę).
Interne KennungCzęść 1-Segment C hatchback-sedan-SUV 130 KM elektryczny
LosLOT-0009
Titel2. Segment C kombi hybrydowy 120 KM HEV lub MHEV
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest długoterminowy najem samochodów, dla Jednostek Administracji Państwowej, wskazanych w załączniku nr 1 do SWZ, w podziale na części. 2. Szczegółowy sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 3 do SWZ - Projektowanych postanowieniach umowy oraz załączniku nr 2 A do SWZ - Specyfikacji technicznej. 3. Zamawiający opisując przedmiot zamówienia korzystał z opracowania przygotowanego przez Instytut Badań Rynku Motoryzacyjnego SAMAR pt. Segmentacja Rynku Samar – samochody osobowe i dostawcze o dmc do 6 ton, opublikowanego na ogólnodostępnej stronie IBRM SAMAR (https://www.samar.pl) w zakładce Raporty i Analizy pozycja Biblioteka raportów pod numerem 22. Zamawiający zaleca, aby Wykonawca, przy sporządzaniu oferty, zapoznał się z aktualną wersją ww. opracowania. 4. Realizacja zamówienia odbywać się będzie w oparciu o umowę zawartą pomiędzy Wykonawcą a każdą Jednostką. Szczegółowe warunki, na których COAR zawrze umowę w imieniu każdej Jednostki określone zostały w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących załącznik nr 3 do SWZ. 5. Na podstawie art. 16b ust. 2 ustawy Pzp Zamawiający nie dopuszcza ofert z udziałem dostaw lub usług pochodzących z państw trzecich niebędących stronami umów międzynarodowych; w szczególności Zamawiający nie dopuszcza ofert, których przedmiotem jest najem samochodów pochodzących z państw trzecich niebędących stronami umów międzynarodowych. 6. Zamawiający wymaga złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych w postaci dokumentu (Certificate of Conformity), czyli „certyfikatu zgodności” odpowiednio dla każdego samochodu (każdej części postępowania, na którą Wykonawca składa ofertę).
Interne KennungCzęść 2-Segment C kombi hybrydowy 120 KM HEV lub MHEV
LosLOT-0010
Titel3.Segment D pięciodrzwiowy elektryczny (170 KM)
Interne KennungCzęść 3-Segment D pięciodrzwiowy elektryczny (170 KM)
LosLOT-0011
Titel4.Segment D sedan-liftback hybrydowy (180 KM HEV lub PHEV)
Interne KennungCzęść 4-Segment D sedan-liftback hybrydowy (180 KM HEV lub PHEV)
LosLOT-0012
Titel5.Segment D sedan-liftback 190 KM benzyna 4WD
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest długoterminowy najem samochodów, dla Jednostek Administracji Państwowej, wskazanych w załączniku nr 1 do SWZ, w podziale na części. 2. Szczegółowy sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 3 do SWZ - Projektowanych postanowieniach umowy oraz załączniku nr 2 A do SWZ - Specyfikacji technicznej. 3. Zamawiający opisując przedmiot zamówienia korzystał z opracowania przygotowanego przez Instytut Badań Rynku Motoryzacyjnego SAMAR pt. Segmentacja Rynku Samar – samochody osobowe i dostawcze o dmc do 6 ton, opublikowanego na ogólnodostępnej stronie IBRM SAMAR (https://www.samar.pl) w zakładce Raporty i Analizy pozycja Biblioteka raportów pod numerem 22. Zamawiający zaleca, aby Wykonawca, przy sporządzaniu oferty, zapoznał się z aktualną wersją ww. opracowania. 4. Realizacja zamówienia odbywać się będzie w oparciu o umowę zawartą pomiędzy Wykonawcą a każdą Jednostką. Szczegółowe warunki, na których COAR zawrze umowę w imieniu każdej Jednostki określone zostały w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących załącznik nr 3 do SWZ. 5. Na podstawie art. 16b ust. 2 ustawy Pzp Zamawiający nie dopuszcza ofert z udziałem dostaw lub usług pochodzących z państw trzecich niebędących stronami umów międzynarodowych; w szczególności Zamawiający nie dopuszcza ofert, których przedmiotem jest najem samochodów pochodzących z państw trzecich niebędących stronami umów międzynarodowych. 6. Zamawiający wymaga złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych w postaci dokumentu (Certificate of Conformity), czyli „certyfikatu zgodności” odpowiednio dla każdego samochodu (każdej części postępowania, na którą Wykonawca składa ofertę). 7. Zamawiający oświadcza, że wynagrodzenie jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej z Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna dla Funduszy Europejskich na lata 2021-2027 - dotyczy: Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej
Interne KennungCzęść 5-Segment D sedan-liftback 190 KM benzyna 4WD
LosLOT-0013
Titel6.Minibus 9-osobowy długi 150 KM
Interne KennungCzęść 6-Minibus 9-osobowy długi 150 KM
LosLOT-0014
Titel7.Furgon do 3,5 tony elektryczny
Interne KennungCzęść 7-Furgon do 3,5 tony elektryczny
LosLOT-0015
Titel8.Segment D sedan-liftback 180 KM HEV lub mHEV
Interne KennungCzęść 8-Segment D sedan-liftback 180 KM HEV lub mHEV
LosLOT-0016
Titel9.Segment D SUV 150 KM benzyna 4WD AT
Interne KennungCzęść 9-Segment D SUV 150 KM benzyna 4WD AT
LosLOT-0017
Titel10.Kombi Van 5-osobowy elektryczny (long)
Interne KennungCzęść 10-Kombi Van 5-osobowy elektryczny (long)
LosLOT-0019
Titel12.Segment C SUV 130 KM 4x4 benzyna
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest długoterminowy najem samochodów, dla Jednostek Administracji Państwowej, wskazanych w załączniku nr 1 do SWZ, w podziale na części. 2. Szczegółowy sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 3 do SWZ - Projektowanych postanowieniach umowy oraz załączniku nr 2 A do SWZ - Specyfikacji technicznej. 3. Zamawiający opisując przedmiot zamówienia korzystał z opracowania przygotowanego przez Instytut Badań Rynku Motoryzacyjnego SAMAR pt. Segmentacja Rynku Samar – samochody osobowe i dostawcze o dmc do 6 ton, opublikowanego na ogólnodostępnej stronie IBRM SAMAR (https://www.samar.pl) w zakładce Raporty i Analizy pozycja Biblioteka raportów pod numerem 22. Zamawiający zaleca, aby Wykonawca, przy sporządzaniu oferty, zapoznał się z aktualną wersją ww. opracowania. 4. Realizacja zamówienia odbywać się będzie w oparciu o umowę zawartą pomiędzy Wykonawcą a każdą Jednostką. Szczegółowe warunki, na których COAR zawrze umowę w imieniu każdej Jednostki określone zostały w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących załącznik nr 3 do SWZ. 5. Na podstawie art. 16b ust. 2 ustawy Pzp Zamawiający nie dopuszcza ofert z udziałem dostaw lub usług pochodzących z państw trzecich niebędących stronami umów międzynarodowych; w szczególności Zamawiający nie dopuszcza ofert, których przedmiotem jest najem samochodów pochodzących z państw trzecich niebędących stronami umów międzynarodowych. 6. Zamawiający wymaga złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych w postaci dokumentu (Certificate of Conformity), czyli „certyfikatu zgodności” odpowiednio dla każdego samochodu (każdej części postępowania, na którą Wykonawca składa ofertę). 7. Przedmiot zamówienia będzie częściowo realizowany w ramach projektów współfinansowanych przez Unię Europejską ze środków Pomocy Technicznej Programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy na lata 2021-2027 (PT FERC) i budżetu Państwa oraz częściowo realizowany w ramach projektów finansowanych przez Unię Europejską ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO) - dotyczy: Urząd Komunikacji Elektronicznej
Interne KennungCzęść 12-Segment C SUV 130 KM 4x4 benzyna
LosLOT-0020
Titel13.Segment D pięciodrzwiowy elektryczny (200 KM)
Interne KennungCzęść 13-Segment D pięciodrzwiowy elektryczny (200 KM)