507996-2025 - Ergebnis
Polen – Analysatoren – „Dostawa odczynników wraz z dzierżawą analizatorów dla SP ZOZ MSWiA w Szczecinie.”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Dostawa odczynników wraz z dzierżawą analizatorów dla SP ZOZ MSWiA w Szczecinie.”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników oraz asortymentu dodatkowego do analizatora parametrów krytycznych wraz z dzierżawą analizatora zastępczego oraz dzierżawa zintegrowanego systemu immuno-biochemicznego wraz z dzierżawą analizatorów pomocniczych oraz dostawą odczynników, materiałów kontrolnych i materiałów zużywalnych dla SP ZOZ MSWiA w Szczecinie. 4. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Wzór umowy, stanowiący w zakresie Pakietu nr 1 załącznik nr 3 a, w zakresie Pakietu nr 2 załącznik nr 3 b, w zakresie Pakietu nr 3 załącznik nr 3 c do SWZ oraz Szczegółowa oferta cenowa, stanowiąca załącznik nr 2 do SWZ, a także Zestawienie parametrów i wymagań granicznych, stanowiące załącznik nr 9 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung345114-2025
Interne Kennung13/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38434000 Analysatoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
LosLOT-0001
Titeldostawa odczynników oraz asortymentu dodatkowego do analizatora parametrów krytycznych wraz z dzierżawą analizatora zastępczego,
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników oraz asortymentu dodatkowego do analizatora parametrów krytycznych wraz z dzierżawą analizatora zastępczego rodzaju i ilości określonej w SWZ.
Interne KennungPakiet nr 1
LosLOT-0002
Titeldzierżawa zintegrowanego systemu immuno-biochemicznego wraz z dzierżawą analizatorów pomocniczych oraz dostawą odczynników, materiałów kontrolnych i materiałów zużywalnych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dzierżawa zintegrowanego systemu immuno-biochemicznego wraz z dzierżawą analizatorów pomocniczych oraz dostawą odczynników, materiałów kontrolnych i materiałów zużywalnych rodzaju i ilości określonej w SWZ.
Interne KennungPakiet nr 2
LosLOT-0003
Titeldostawa odczynników do badań hematologicznych w tym materiałów kontrolnych i materiałów zużywalnych wraz z dzierżawą analizatora podstawowego i analizatora pomocniczego.
Interne KennungPakiet nr 3