2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowy Program Ubezpieczenia dla Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego spółka z o.o. w Jeleniej Górze na lata 2026-2028
Beschreibung: 3. Przedmiot zamówienia sklasyfikowany jest we Wspólnym Słowniku Zamówień kod CPV: 66510000-8 - usługi ubezpieczeniowe, 3.1. 66515000-3 - usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty, 3.2. 66516000-0 - usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej, 3.3. 66516500-5 - usługi ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej w związku z wykonywanym zawodem, 3.4. 66516100-1 - usługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych od odpowiedzialności cywilnej, 3.5. 66514110-0 - usługi ubezpieczeń pojazdów mechanicznych, 3.6. 66512100-3 usługi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków. 4. Przedmiot zamówienia nie został podzielony na części. Ubezpieczenie obejmuje: 4.1. ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk (AR), w tym ubezpieczenie: 4.1.1. mienia od kradzieży z włamaniem i rabunku, 4.1.2. szyb oraz innych przedmiotów szklanych od rozbicia (stłuczenia). 4.2. ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk (EEI), 4.3. ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności i posiadania mienia, 4.4. ubezpieczenia komunikacyjne: 4.4.1. ubezpieczenie obowiązkowe odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych (OC p.p.m.), 4.4.2. ubezpieczenie autocasco (AC, AC/KR), 4.4.3. ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów pojazdów mechanicznych (NNW), 4.4.4. ubezpieczenie assistance (ASS). 5. Szczegółowe informacje na temat przedmiotu zamówienia znajdują się w Załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia – część niejawna. 6. Zamawiający nie przewiduje możliwości zastosowania prawa opcji. 7. Zamawiający przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 388 pkt 2 lit. c) Pzp. - do 30 % wartości dla zamówienia podstawowego dla ubezpieczenia mienia oraz OC działalności: - do 50 % wartości dla zamówienia podstawowego dla ubezpieczeń komunikacyjnych.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiot zamówienia sklasyfikowany jest we Wspólnym Słowniku Zamówień CPV: 66510000-8 - usługi ubezpieczeniowe, 3.1. 66515000-3 - usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty, 3.2. 66516000-0 - usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej, 3.3. 66516500-5 - usługi ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej w związku z wykonywanym zawodem, 3.4. 66516100-1 - usługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych od odpowiedzialności cywilnej, 3.5. 66514110-0 - usługi ubezpieczeń pojazdów mechanicznych, 3.6. 66512100-3 usługi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków. 4. Przedmiot zamówienia nie został podzielony na części. Ubezpieczenie obejmuje: 4.1. ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk (AR), w tym ubezpieczenie: 4.1.1. mienia od kradzieży z włamaniem i rabunku, 4.1.2. szyb oraz innych przedmiotów szklanych od rozbicia (stłuczenia). 4.2. ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk (EEI), 4.3. ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności i posiadania mienia, 4.4. ubezpieczenia komunikacyjne: 4.4.1. ubezpieczenie obowiązkowe odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych (OC p.p.m.), 4.4.2. ubezpieczenie autocasco (AC, AC/KR), 4.4.3. ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów pojazdów mechanicznych (NNW), 4.4.4. ubezpieczenie assistance (ASS). 5. Szczegółowe informacje na temat przedmiotu zamówienia znajdują się w Załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia – część niejawna