See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odczynników i wzorców laboratoryjnych
Beschreibung: Dostawa odczynników i wzorców laboratoryjnych szczegółowo wyspecyfikowanych w formularzach cenowych wg załączników nr 2a – 2o do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 441119-2024
Interne Kennung: WIW-AG.272.5.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Dostawa odczynników i wzorców laboratoryjnych
Beschreibung: Dostawa odczynników i wzorców laboratoryjnych określonych w formularzu cenowym wg załącznika nr 2a do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: 2. Dostawa odczynników i wzorców laboratoryjnych
Beschreibung: Dostawa odczynników i wzorców laboratoryjnych określonych w formularzu cenowym wg załącznika nr 2b do SWZ.
Los: LOT-0003
Titel: 3. Dostawa odczynników i wzorców laboratoryjnych
Beschreibung: Dostawa odczynników i wzorców laboratoryjnych określonych w formularzu cenowym wg załącznika nr 2c do SWZ.
Los: LOT-0004
Titel: 4. Dostawa odczynników i wzorców laboratoryjnych
Beschreibung: Dostawa odczynników i wzorców laboratoryjnych określonych w formularzu cenowym wg załącznika nr 2d do SWZ.
Los: LOT-0005
Titel: 5. Dostawa odczynników i wzorców laboratoryjnych
Beschreibung: Dostawa odczynników i wzorców laboratoryjnych określonych w formularzu cenowym wg załącznika nr 2e do SWZ.
Los: LOT-0006
Titel: 6. Dostawa odczynników i wzorców laboratoryjnych
Beschreibung: Dostawa odczynników i wzorców laboratoryjnych określonych w formularzu cenowym wg załącznika nr 2f do SWZ.
Los: LOT-0007
Titel: 7. Dostawa odczynników i wzorców laboratoryjnych
Beschreibung: Dostawa odczynników i wzorców laboratoryjnych określonych w formularzu cenowym wg załącznika nr 2g do SWZ.
Los: LOT-0008
Titel: 8. Dostawa odczynników i wzorców laboratoryjnych
Beschreibung: Dostawa odczynników i wzorców laboratoryjnych określonych w formularzu cenowym wg załącznika nr 2h do SWZ.
Los: LOT-0009
Titel: 9. Dostawa odczynników i wzorców laboratoryjnych
Beschreibung: Dostawa odczynników i wzorców laboratoryjnych określonych w formularzu cenowym wg załącznika nr 2i do SWZ.
Los: LOT-0010
Titel: 10. Dostawa odczynników i wzorców laboratoryjnych
Beschreibung: Dostawa odczynników i wzorców laboratoryjnych określonych w formularzu cenowym wg załącznika nr 2j do SWZ.
Los: LOT-0011
Titel: 11. Dostawa odczynników i wzorców laboratoryjnych
Beschreibung: Dostawa odczynników i wzorców laboratoryjnych określonych w formularzu cenowym wg załącznika nr 2k do SWZ.
Los: LOT-0012
Titel: 12. Dostawa odczynników i wzorców laboratoryjnych
Beschreibung: Dostawa odczynników i wzorców laboratoryjnych określonych w formularzu cenowym wg załącznika nr 2l do SWZ.
Los: LOT-0013
Titel: 13. Dostawa odczynników i wzorców laboratoryjnych
Beschreibung: Dostawa odczynników i wzorców laboratoryjnych określonych w formularzu cenowym wg załącznika nr 2m do SWZ.
Los: LOT-0014
Titel: 14. Dostawa odczynników i wzorców laboratoryjnych
Beschreibung: Dostawa odczynników i wzorców laboratoryjnych określonych w formularzu cenowym wg załącznika nr 2n do SWZ.
Los: LOT-0015
Titel: 15. Dostawa odczynników i wzorców laboratoryjnych
Beschreibung: Dostawa odczynników i wzorców laboratoryjnych określonych w formularzu cenowym wg załącznika nr 2o do SWZ.