2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rekonstrukce úpravny vody v Peci pod Sněžkou
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je výměna stávající technologie úpravny vody v Peci pod Sněžkou na pozemku parcelní č. st. 422 v katastrálním území Pec pod Sněžkou (718637) při zachování principu jejího fungování. Realizace je rozdělena do dvou etap, které na sebe musí plynule navazovat.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: užší řízení
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42000000 Industrielle Maschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1