508020-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse – Europese openbare aanbesteding voor Levering van DKW, diepvriesproducten, vleeswaren, zuivel, frisdranken en wijnen ten behoeve van de Tweede Kamer der Staten-Generaal
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelEuropese openbare aanbesteding voor Levering van DKW, diepvriesproducten, vleeswaren, zuivel, frisdranken en wijnen ten behoeve van de Tweede Kamer der Staten-Generaal
BeschreibungDeze opdracht betreft de levering van droge kruidenierswaren (DKW), (vegetarische) diepvriesproducten, vleeswaren, zuivel, frisdranken en wijnen ten behoeve van het Restaurantbedrijf van de Tweede Kamer der Staten-Generaal. De leveringen zijn bestemd voor de restauratieve voorzieningen binnen het Kamergebouw, waaronder restaurants, koffiecorners, vergaderservice en partijcatering. Het betreft een raamovereenkomst met één leverancier voor de duur van drie jaar, met een optie tot verlenging van drie keer één jaar. De totale geraamde waarde bedraagt € 5.500.000 excl. btw, met een maximale waarde van € 6.000.000 excl. btw over de gehele looptijd. De levering van dagverse producten zoals brood, banket, aardappelen, groente en fruit, vlees(vervangers) en vis valt buiten deze opdracht. 5500000,00
Interne KennungUTP/8000660
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
LosLOT-0000
TitelLevering van DKW, diepvriesproducten, vleeswaren, zuivel, frisdranken en wijnen
BeschreibungLevering van DKW, diepvriesproducten, vleeswaren, zuivel, frisdranken en wijnen 5500000
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der Optionen3 maal maximaal 12 maanden verlenging