2. Verfahren
Verfahren
Titel: Eindejaarsgeschenken
Beschreibung: Aanbesteding t.b.v. leveren van Eindejaarsgeschenken voor de gehele VNOG 1800 Eindejaarspakketten per jaar.
Interne Kennung: P25-007
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18530000 Geschenkartikel
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Levering van Eindejaarsgeschenken 1800 eindejaarspakketten per jaar
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Aanbestedende Dienst heeft de mogelijkheid om de Overeenkomst tweemaal (2) onder dezelfde voorwaarden te verlengen met een periode van twee (2) jaar