See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie kompleksowej usługi oświetlenia ulic, dróg i innych otwartych terenów publicznych na terenie Gminy Wejherowo
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa usługa oświetlenia ulic, dróg i innych terenów publicznych na terenie Gminy Wejherowo, w tym konserwacja i utrzymanie urządzeń, dostawa wraz z dystrybucją energii elektrycznej
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232110 Betriebsbereitmachung von öffentlichen Beleuchtungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: RZPiFZ.271.2.2026.ZH