2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese Aanbesteding Schoonmaak
Beschreibung: De opdracht omvat het leveren van schoonmaakonderhoud (dagelijks, periodiek en regie) binnen de panden van de Opdrachtgever. Opdrachtgever wenst door middel van een openbare Europese aanbesteding één overeenkomst te sluiten met één Inschrijver die de beste prijs/kwaliteitverhouding heeft aangeboden. De opdracht betreft in totaal 14 locaties met in totaal +/- 15.350,- m² vloeroppervlakte.
Interne Kennung: KQBD/03042025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919300 Reinigung von Schulen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Schoonmaakonderhoud Proceon Scholengroep
Beschreibung: Schoonmaakonderhoud en vloeronderhoud voor de locaties van Proceon Scholengroep. Het gaat in totaal om 14 locaties met een omvang van +/- 15.350 m2. Schoonmaakonderhoud en vloeronderhoud voor de locaties van Proceon Scholengroep. Het gaat in totaal om 14 locaties met een omvang van +/- 15.350 m2.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst wordt aangegaan voor een periode van drie (3) jaar. Proceon zal met opdrachtnemer overleggen of er gebruikt wordt van de mogelijkheid de overeenkomst vervolgens met drie (3) maal één (1) jaar te verlengen.