See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej dla nowego zespołu budynków dydaktycznych Akademii Muzycznej im. Krzysztofa Pendereckiego w Krakowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie kompletnej Dokumentacji Projektowej Budynku, wraz z reprezentowaniem Zamawiającego w złożeniu prawidłowego i kompletnego wniosku o wydanie z uzyskaniem ostatecznej decyzji pozwolenia na budowę dla Budynku, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, w tym ustawy Prawo budowlane oraz ustawy Prawo zamówień publicznych, w tym w szczególności zgodnie z przepisami art. 103 ustawy Prawo zamówień publicznych, w oparciu o postanowienia Regulaminu Konkursu i dokumentację konkursową, koncepcję wyłonioną w Konkursie, z uwzględnieniem zaleceń pokonkursowych Sądu konkursowego, Zaleceń Zamawiającego oraz inne Usługi. Dokumentacja projektowa powinna zostać wykonana zgodnie z przepisami rozporządzenia Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 20 grudnia 2021 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno-użytkowego
Interne Kennung: AMKP/ZWR-1/2022
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej dla nowego zespołu budynków dydaktycznych Akademii Muzycznej im. Krzysztofa Pendereckiego w Krakowie
Beschreibung: Opracowanie kompletnej Dokumentacji Projektowej Budynku, wraz z reprezentowaniem Zamawiającego w złożeniu prawidłowego i kompletnego wniosku o wydanie z uzyskaniem ostatecznej decyzji pozwolenia na budowę dla Budynku, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, w tym ustawy Prawo budowlane oraz ustawy Prawo zamówień publicznych, w tym w szczególności zgodnie z przepisami art. 103 ustawy Prawo zamówień publicznych, w oparciu o postanowienia Regulaminu Konkursu i dokumentację konkursową, koncepcję wyłonioną w Konkursie, z uwzględnieniem zaleceń pokonkursowych Sądu konkursowego, Zaleceń Zamawiającego oraz inne Usługi. Dokumentacja projektowa powinna zostać wykonana zgodnie z przepisami rozporządzenia Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 20 grudnia 2021 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno-użytkowego (Dz. U. z 2021, poz. 2454) określającymi zakres i formę projektu wykonawczego oraz zgodnie z wzorem Umowy stanowiącym Załącznik 1 do Zaproszenia. Zamawiający oczekuje, że zaproponowane rozwiązania techniczne i technologiczne, szczególnie w zakresie rozwiązań konstrukcyjnych, akustycznych, instalacyjnych oraz materiałowych odpowiadać będą wysokim standardom jakościowym oraz wysokim standardom energooszczędnościowym.
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71210000 Beratungsdienste von Architekten, 71220000 Architekturentwurf, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71245000 Genehmigungsvorlagen, Konstruktionszeichnungen und Spezifikationen, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71420000 Landschaftsgestaltung, 79933000 Entwurfsunterstützungsdienste