508051-2026 - Ergebnis
Polen – Markt- und Wirtschaftsforschung; Umfragen und Statistiken – Przygotowanie i przeprowadzenie badań opinii publicznej dla województwa małopolskiego w zakresie adaptacji do zmiany klimatu w ramach projektu LIFE DREAM CITIES
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPrzygotowanie i przeprowadzenie badań opinii publicznej dla województwa małopolskiego w zakresie adaptacji do zmiany klimatu w ramach projektu LIFE DREAM CITIES
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe przeprowadzenie badań społecznych obejmujących część ilościową, a także przygotowanie raportów, danych źródłowych i rekomendacji dla działań informacyjno-edukacyjnych. Głównym celem badania opinii publicznej jest określenie poziomu świadomości mieszkańców Małopolski w zakresie potrzeb ochrony klimatu i adaptacji do jego zmiany, a także rozpoznanie skali działań niezbędnych do podjęcia na rzecz jego ochrony 2. Warunki realizacji zamówienia zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy w sprawie zamówienia publicznego – wzorze umowy i stanowią załącznik nr 1C do swz (zwane są dalej wzorem umowy). 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) jest zamieszczony jako załącznik nr 1 we wzorze umowy. 4. Zamawiający określa, że wykonawca będzie zobowiązany do przeniesienia na Zamawiającego autorskich praw majątkowych do wykonanych utworów, zgodnie z umową. 5. Zamawiający stosownie do dyspozycji wynikającej z art. 95 ustawy określa, że nie wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia 6. Zamówienie jest współfinansowane przez Unię Europejską ze środków programu LIFE w ramach projektu LIFE DREAM CITIES „Projektowanie i realizacja wzorcowej adaptacji wśród miast średniej wielkości – Małopolska gotowa na adaptację|” (101158113 — LIFE23-CCA-PL-LIFE DREAM CITIES) dofinansowanego ze środków programu LIFE Unii Europejskiej oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. 7. Wartość zamówienia netto (bez podatku od towarów i usług) wynosi: 61 290,00 zł. 8. Zamówienie należy wykonać w terminie do 40 dni kalendarzowych od podpisania umowy.
Vorherige Bekanntmachung247596-2026
Interne KennungSR-XI.052.35.2.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensTermin składania ofert został skrócony na podstawie przesłanki wynikającej z art. 138 ust. 4 ustawy Pzp zgodnie z którą, Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż 35 dni (wynikające z art. 138 ust. 1 ustawy Pzp), jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy Pzp.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79300000 Markt- und Wirtschaftsforschung; Umfragen und Statistiken
5. Los
LosLOT-0001