See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obstaranie techniky pre triedený zber KO v Humennom – Trojstranný vyklápač na podvozku.
Beschreibung: Predmetom zákazky je obstaranie hnuteľnej veci za účelom zefektívnenia systému triedeného zberu KO a taktiež za účelom zvýšenia kapacity triedeného zberu KO v rozsahu: Trojstranný vyklápač na podvozku (1 ks) Bližšia špecifikácia – je uvedená v špecifikácii, ktorá je súčasťou súťažných podkladov a rozsah a podmienky dodania sú uvedené v Kúpnej zmluve.
Interne Kennung: 554 969
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34134000 Pritschen- und Kipplastwagen
5. Los
Los: LOT-0001