See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług pocztowych na potrzeby Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego w Szczecinie
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług pocztowych na potrzeby Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego w Szczecinie. 2. Szczegółowy zakres zamówienia określony został w załączniku nr 2 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz w Projektowanych postanowieniach umowy – stanowiących załącznik nr 4 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 406127-2026
Interne Kennung: BP-DZP.2623.11.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Nieograniczony, pełny i bezpośredni dostęp do dokumentów zamówienia można uzyskać pod adresem: https://amw.ezamawiajacy.pl/pn/AMW/demand/293120/notice/public/details 2. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 w związku z art. 359 pkt. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 ze zm.), którego wartość jest równa lub przekracza progi unijne.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64110000 Postdienste
5. Los
Los: LOT-0002
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług pocztowych na potrzeby Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego w Szczecinie. 2. Szczegółowy zakres zamówienia określony został w załączniku nr 2 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz w Projektowanych postanowieniach umowy – stanowiących załącznik nr 4 do SWZ.