2. Verfahren
Verfahren
Titel: 50068| Vervangen beveiligingsinstallaties PI Krimpen te Krimpen a/d IJssel
Beschreibung: PI Krimpen wordt de komende jaren volledig gerevitaliseerd. Dit gebeurt in vier aanbestedingsdelen, te weten: • Deelproject 1 Renovatie leefafdelingen en DIOO (in uitvoering) • Deelproject 2 Dakbedekking, PV panelen en buitenruimte • Deelproject 3 Vervangen beveiligingsinstallaties (dit project) • Deelproject 4 Centrale energievoorziening en binnenruimte In dit project, aanbestedingsdeel 3, worden diverse beveiligingsinstallaties gelijktijdig gemoderniseerd of vervangen. Overzicht algemene kenmerken Oppervlakte: circa 28.800 m2 bvo Disciplines: Elektrotechniek, beveiligingstechniek, communicatietechniek, ICT, data, cybersecurity etc.
Interne Kennung: 50068
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1