See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Prefab MS/LS distributiecabines in beton - BAT / 2025
Beschreibung: Opstellen van een lijst van gekwalificeerde (erkende) leveranciers voor de levering van prefab middenspanning/laagspanning distributiecabines in beton. De kwalificatie heeft betrekking op de levering en installatie op het net van volledig uitgeruste cabines op plaatsen aangeduid door de Opdrachtgever. Het materieel (MS schakelmaterieel de MS/LS transformator, de LS borden, de LS & MS kabels en de eindmoffen, …) moet worden geïntegreerd en onderling verbonden door de opdrachtnemer. Voor prefab betoncabines bestaan er gemeenschappelijke (generieke) vereisten voor zowel de behoeften van private actoren als voor de eigen behoeften van de DNB’s. Deze worden gespecificeerd en gecontroleerd op het niveau van Synergrid, de federatie van Belgische DNB’s voor gas en elektriciteit. Elke cabine dat geplaatst wordt door private actoren of door de DNB’s zelf, moet aan deze vereisten voldoen om aangesloten te kunnen worden op de Belgische netten: de betreffende cabine moet gehomologeerd zijn door Synergrid of “gekoppeld” zijn aan een gehomologeerde cabine via een attest van de fabrikant. Naast de Synergrid homologatie moeten de cabines die door de DNB’s zelf worden aangekocht en beheerd, voldoen aan bijkomende specifieke vereisten die eigen zijn aan de DNB’s.
Interne Kennung: Fluvius - BAT / 2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44211110 Kabinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Fluvius - BAT / 2025 - 1
Interne Kennung: 1