508105-2026 - Ergebnis
Rumänien – Tragbare Computer – Echipamente IT si software
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Echipamente IT si software
Beschreibung: Lot 1- Licente software: CAL, sau echiv. min.100-max 200 buc, Microsoft 365, sau echiv.min100-max400buc, ABBYY FineReader, sau echiv min.3-max 25buc, Adobe Acrobat Professional, sau echiv min12-max30buc, Adobe Creative Cloud, sau echiv min 1-max 2buc, Adobe Illustrator, sau echiv min 1-max 2buc, CorelDRAW Graphics Suite, sau echiv min 1-max 2buc, Visio Professional, sau echiv min 3-max 15buc, Bitdefender Business Enterprise, XDR sau echiv min 450-max 600buc, Bitdefender GravityZone Patch Management sau echiv min 400-max 500buc,Soft baza de date dbForge Studio for MySQL sau echiv min2-max 4buc. Lot 2-Notebook: Model 1 min 66-max 135buc;Model 2 min 10-max 45buc.; Lo3 Monitoare: Model – 27” min35-max 65buc;Model – 24”min 140-max 250buc. Lot 4-Rețelistică, periferice:Access Point min 12-max 20buc;Casti audio-min 60-max 250buc;SSD extern 2 TB min 10-max 25buc;SSD extern 1 TB min 12-max 20buc;Hub USB min 60-max 120buc;UPS Server-min 2-max 6 buc;Switch cu minim 16 porturi- min 1-max 3buc;Switch cu minim 48 porturi, min 1-max 4 buc. Lot 5-Servere:Server -min 1-max 3buc;Sistem de stocare tip NAS -min 1-max 2buc;HDD pentru NAS Synology RS2818RP -min 12-max 25buc. Lot 6- Ecrane de afisare:Tabla de scris digitala -min 6 max.15buc; Suport de perete compatibil cu tabla interactiva / televizor 65” ,min 5-max 15buc;Suport mobil compatibil cu tabla interactiva/ televizor 65” min 5-max 15buc;Televizor diagonala 65” min4-max 10buc;Televizor diagonala 98”min2 -max3buc; Suport de perete compatibil televizor 98” min 1-max 2buc;Suport mobil compatibil cu televizor 98” min 1-max 2buc. Cantitatile minime si maxime pe contractul subsecvent, frecventa de atribuire a contractelor subsecvente, cantitatile de produse ale celui mai mare contract subsecvent sunt precizate la cap 3.2 Descrierea produselor solicitate, din caietul de sarcini Primul termen în care autoritatea contractantă va răspunde la solicitările de clarificări adresate de operatorii economici: a 26-a zi înainte de termenul limită de depunere a ofertelor. Al doilea termen în care autoritatea contractantă va răspunde la solicitările de clarificări adresate de operatorii economici: a 15-a zi înainte de termenul limită de depunere a ofertelor. Termenul limită până la care operatorii economici interesați pot solicita clarificări: până în a 16-a zi înainte de termenul limită de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: 11616139_2024_PAAPD1467696
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Licente software
Beschreibung: Pe acord-cadru:CAL, sau echiv. min.100-max 200 buc, Microsoft 365, sau echiv.min100-max400buc, ABBYY FineReader, sau echiv min.3-max 25buc, Adobe Acrobat Professional, sau echiv min12-max30buc, Adobe Creative Cloud, sau echiv min 1-max 2buc, Adobe Illustrator, sau echiv min 1-max 2buc, CorelDRAW Graphics Suite, sau echiv min 1-max 2buc, Visio Professional, sau echiv min 3-max 15buc, Bitdefender Business Enterprise, XDR sau echiv min 450-max 600buc, Bitdefender GravityZone Patch Management sau echiv min 400-max 500buc,Soft baza de date dbForge Studio for MySQL sau echiv min2-max 4buc.Cantitatile minime si maxime pe contractul subsecvent, cantitatile de produse ale celui mai mare contract subsecvent sunt precizate la cap 3.2 Descrierea produselor solicitate, din caietul de sarcini
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48300000 Softwarepaket für Dokumentenerstellung, Zeichnen, Bildverarbeitung, Terminplanung und Produktivität, 48620000 Betriebssysteme, 48760000 Virenschutzsoftwarepaket
Los: LOT-0002
Titel: Notebook-uri
Beschreibung: Pe acord-cadru Model 1 min 66-max 135buc;Model 2 min 10-max 45buc.Cantitatile minime si maxime pe contractul subsecvent, cantitatile de produse ale celui mai mare contract subsecvent sunt precizate la cap 3.2 Descrierea produselor solicitate, din caietul de sarcini
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Monitoare
Beschreibung: Model – 27” min35-max 65buc;Model – 24”min 140-max 250buc.Cantitatile minime si maxime pe contractul subsecvent, cantitatile de produse ale celui mai mare contract subsecvent sunt precizate la cap 3.2 Descrierea produselor solicitate, din caietul de sarcini
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
Los: LOT-0004
Titel: Retelistica, periferice
Beschreibung: Access Point min 12-max 20buc;Casti audio-min 60-max 250buc;SSD extern 2 TB min 10-max 25buc;SSD extern 1 TB min 12-max 20buc;Hub USB min 60-max 120buc;UPS Server-min 2-max 6 buc;Switch cu minim 16 porturi- min 1-max 3buc;Switch cu minim 48 porturi, min 1-max 4 buc.Cantitatile minime si maxime pe contractul subsecvent, cantitatile de produse ale celui mai mare contract subsecvent sunt precizate la cap 3.2 Descrierea produselor solicitate, din caietul de sarcini
Interne Kennung: 4
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30234500 Arbeitsspeichermedien, 30236100 Speichererweiterungsvorrichtungen, 31156000 Regelbare Stromversorgung
Los: LOT-0005
Titel: Servere
Beschreibung: pe acord-cadru:Server -min 1-max 3buc;Sistem de stocare tip NAS -min 1-max 2buc;HDD pentru NAS Synology RS2818RP -min 12-max 25buc.Cantitatile minime si maxime pe contractul subsecvent, cantitatile de produse ale celui mai mare contract subsecvent sunt precizate la cap 3.2 Descrierea produselor solicitate, din caietul de sarcini
Interne Kennung: 5
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Los: LOT-0006
Titel: Ecrane de afisare
Beschreibung: Tabla de scris digitala -min 6 max.15buc;Suport de perete compatibil cu tabla interactiva / televizor 65” ,min 5-max 15buc;Suport mobil compatibil cu tabla interactiva/ televizor 65” min 5-max 15buc;Televizor diagonala 65” min4-max 10buc;Televizor diagonala 98”min2 -max3buc; Suport de perete compatibil televizor 98” min 1-max 2buc;Suport mobil compatibil cu televizor 98” min 1-max 2buc.Cantitatile minime si maxime pe contractul subsecvent, cantitatile de produse ale celui mai mare contract subsecvent sunt precizate la cap 3.2 Descrierea produselor solicitate, din caietul de sarcini
Interne Kennung: 6