2. Verfahren
Verfahren
Titel: AC012 - Grondwatermonitoring
Beschreibung: Eén van de nazorgactiviteiten bij gesloten stortplaatsen is het monitoren van de kwaliteit van het grondwater. Monitoring is nodig op 10 locaties en is veelal een jaarlijkse activiteit. Omdat het een periodiek terugkerende activiteit betreft is gekozen voor een clustering van de grondwatermonitoring van 10 locaties voor een periode van 6 jaar (2027, 2028, 2029, 2030, 2031 en 2032). De opdracht omvat tevens het periodiek uitvoeren van enkele andere nazorgwerkzaam heden, zoals monitoring hemelwater of oppervlaktewater en het meten/peilen van grondwaterstanden. Jaarlijks wordt van iedere locatie een rapportage opgesteld.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90700000 Dienstleistungen im Umweltschutz, 90733000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Wasserverschmutzung, 90733700 Steuerung oder Eindämmung von Grundwasserverschmutzung
5. Los
Los: LOT-0000