508112-2026 - Ergebnis
Rumänien – Diverse Nahrungsmittel – Achiziția de produse alimentare necesare hrănirii persoanelor private de libertate
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Achiziția de produse alimentare necesare hrănirii persoanelor private de libertate
Beschreibung: Încheiere de acorduri cadru pentru o perioadă de 12 luni privind achizitia de produse alimentare necesare hranirii persoanelor private de libertate. Autoritatea contractanta previzioneaza achizitionarea produselor in cantitati minime si maxime, acestea urmand atribuirea contractelor subsecvente acordului-cadru in functie de necesitati si de fondurile bugetare alocate. Durata acordurilor-cadru va fi de 12 luni. Cantitatile minime si maxime estimate se regasesc in caietul de sarcini. Cantitatile minime si maxime prevazute in acordul cadru sunt estimative.
Interne Kennung: PAAP1086017
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Lot 1 - Amelioratori tip vegeta
Beschreibung: Incheierea de acorduri cadru pentru o perioada de 12 luni privind achizitia de produse alimentare necesare hranirii persoanelor private de libertate. Cantitate min AC 1400 kg Cantitate max AC 2200kg Preț estimat 9,40 lei/kg
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 15872300 Kräuter
Los: LOT-0002
Titel: Lot 2 - Piper macinat
Beschreibung: Incheierea de acorduri cadru pentru o perioada de 12 luni privind achizitia de produse alimentare necesare hranirii persoanelor private de libertate. Cantitate min AC 25 kg Cantitate max AC 40 kg Preț estimat 30.05 lei/kg
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 15872100 Pfeffer
Los: LOT-0003
Titel: Lot 3 - Boia de ardei dulce
Beschreibung: Incheierea de acorduri cadru pentru o perioada de 12 luni privind achizitia de produse alimentare necesare hranirii persoanelor private de libertate. Cantitate min AC 25 kg Cantitate max AC 40 kg Preț estimat 22,96 lei/kg
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 15331136 Verarbeitete Paprika
Los: LOT-0004
Titel: Lot 4 - Foi de dafin
Beschreibung: Incheierea de acorduri cadru pentru o perioada de 12 luni privind achizitia de produse alimentare necesare hranirii persoanelor private de libertate. Cantitate min AC 25 kg Cantitate max AC 40 kg Preț estimat 28,50 lei/kg
Interne Kennung: 4
Haupteinstufung (cpv): 15872200 Gewürze
Los: LOT-0005
Titel: Lot 5 - Pulpe de pui superioare congelate
Beschreibung: Incheierea de acorduri cadru pentru o perioada de 12 luni privind achizitia de produse alimentare necesare hranirii persoanelor private de libertate. Cantitate min AC 3800 kg Cantitate max AC 7000 kg Preț estimat 13,66 lei/kg
Interne Kennung: 5
Haupteinstufung (cpv): 15112000 Geflügel
Los: LOT-0006
Titel: Lot 6 - Cartofi
Beschreibung: Incheierea de acorduri cadru pentru o perioada de 12 luni privind achizitia de produse alimentare necesare hranirii persoanelor private de libertate. Cantitate min AC 69000 kg Cantitate max AC 110000kg Preț estimat 3,31 lei/kg
Interne Kennung: 6
Haupteinstufung (cpv): 03212100 Kartoffeln/Erdäpfel
Los: LOT-0007
Titel: Lot 7 - Ceapa uscata
Beschreibung: Incheierea de acorduri cadru pentru o perioada de 12 luni privind achizitia de produse alimentare necesare hranirii persoanelor private de libertate. Cantitate min AC 3500 kg Cantitate max AC 6000 kg Preț estimat 2,98 lei/kg
Interne Kennung: 7
Haupteinstufung (cpv): 03221113 Zwiebeln
Los: LOT-0008
Titel: Lot 8 - Cozonac cu cacao si rahat
Beschreibung: Incheierea de acorduri cadru pentru o perioada de 12 luni privind achizitia de produse alimentare necesare hranirii persoanelor private de libertate. Cantitate min AC 270 kg Cantitate max AC 500 kg Preț estimat 21,49 lei/kg
Interne Kennung: 8
Haupteinstufung (cpv): 15812100 Konditorwaren
Los: LOT-0009
Titel: Lot 9 - Fructe proaspete - mere
Beschreibung: Incheierea de acorduri cadru pentru o perioada de 12 luni privind achizitia de produse alimentare necesare hranirii persoanelor private de libertate. Cantitate min AC 9500 kg Cantitate max AC 16500 kg Preț estimat 3,80 lei/kg
Interne Kennung: 9
Haupteinstufung (cpv): 03222300 Nichttropisches Obst
Los: LOT-0010
Titel: Lot 10 - Oua de gaina
Beschreibung: Incheierea de acorduri cadru pentru o perioada de 12 luni privind achizitia de produse alimentare necesare hranirii persoanelor private de libertate. Cantitate min AC 48000 buc Cantitate max AC 94000 buc Preț estimat 1,00 lei/buc
Interne Kennung: 10
Haupteinstufung (cpv): 03142500 Eier
Los: LOT-0011
Titel: Lot 11 - Carnati de porc
Beschreibung: Incheierea de acorduri cadru pentru o perioada de 12 luni privind achizitia de produse alimentare necesare hranirii persoanelor private de libertate. Cantitate min AC 2800 kg Cantitate max AC 4700 kg Preț estimat 23,97 lei/kg
Interne Kennung: 11
Haupteinstufung (cpv): 15131130 Würste
Los: LOT-0012
Titel: Lot 12 - Salam de vara
Beschreibung: Incheierea de acorduri cadru pentru o perioada de 12 luni privind achizitia de produse alimentare necesare hranirii persoanelor private de libertate. Cantitate min AC 2800 kg Cantitate max AC 4700 kg Preț estimat 27,10 lei/kg
Interne Kennung: 12
Haupteinstufung (cpv): 15131120 Wurstwaren
Los: LOT-0013
Titel: Lot 13 - Morcovi proaspeti
Beschreibung: Incheierea de acorduri cadru pentru o perioada de 12 luni privind achizitia de produse alimentare necesare hranirii persoanelor private de libertate. Cantitate min AC 13000 kg Cantitate max AC 20500 kg Preț estimat 3,14 lei/kg
Interne Kennung: 13
Haupteinstufung (cpv): 03221112 Karotten
Los: LOT-0014
Titel: Lot 14 - Sare grunjoasa
Beschreibung: Incheierea de acorduri cadru pentru o perioada de 12 luni privind achizitia de produse alimentare necesare hranirii persoanelor private de libertate. Cantitate min AC 2200 kg Cantitate max AC 3500 kg Preț estimat 2,03 lei/kg
Interne Kennung: 14
Haupteinstufung (cpv): 15872400 Salz
Los: LOT-0015
Titel: Lot 15 - Usturoi
Beschreibung: Incheierea de acorduri cadru pentru o perioada de 12 luni privind achizitia de produse alimentare necesare hranirii persoanelor private de libertate. Cantitate min AC 400 kg Cantitate max AC 600 kg Preț estimat 17,69 lei/kg
Interne Kennung: 15
Haupteinstufung (cpv): 03221000 Gemüse
Los: LOT-0016
Titel: Lot 16 - Cimbru
Beschreibung: Incheierea de acorduri cadru pentru o perioada de 12 luni privind achizitia de produse alimentare necesare hranirii persoanelor private de libertate. Cantitate min AC 25 kg Cantitate max AC 40 kg Preț estimat 20,81 lei/kg
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: Lot 17 - Paine semialba
Beschreibung: Incheierea de acorduri cadru pentru o perioada de 12 luni privind achizitia de produse alimentare necesare hranirii persoanelor private de libertate. Cantitate min AC 49362 kg Cantitate max AC 79043 kg Preț estimat 5,50 lei/kg
Interne Kennung: 17
Haupteinstufung (cpv): 15811100 Brot
Los: LOT-0018
Titel: Lot 18 - Branza telemea de vaca
Beschreibung: Incheierea de acorduri cadru pentru o perioada de 12 luni privind achizitia de produse alimentare necesare hranirii persoanelor private de libertate. Cantitate min AC 3500 kg Cantitate max AC 6200 kg Preț estimat 23,03 lei/kg
Interne Kennung: 18
Haupteinstufung (cpv): 15542000 Frischkäse
Los: LOT-0019
Titel: Lot 19 - Lapte de vaca
Beschreibung: Incheierea de acorduri cadru pentru o perioada de 12 luni privind achizitia de produse alimentare necesare hranirii persoanelor private de libertate. Cantitate min AC 8800 litri Cantitate max AC 18000 litri Preț estimat 5,88 lei/litru
Interne Kennung: 19
Haupteinstufung (cpv): 15511000 Milch