2. Verfahren
Verfahren
Titel: MO Zborovská – Klatovská (ul 17. list., Samaritská)“ - DPZ
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je vypracování vyhotovení projektové dokumentace ve stupni dokumentace pro povolení záměru, vč. kompletní inženýrské činnosti nezbytné k získání příslušného pravomocného správního rozhodnutí k investiční akci s názvem „MO Zborovská – Klatovská (ul. 17. list., Samaritská)“, a to v úseku od železničního mostu na západ včetně mimoúrovňového křížení s ulicí Edvarda Beneše a napojení od křižovatky Klatovské třídy s ulicí 17. listopadu.
Interne Kennung: 15TUOIN33
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001