2. Verfahren
Verfahren
Titel: Warme dranken automaten 2025
Beschreibung: De huidige warme dranken automaten zijn aangeschaft en de overeenkomst met de huidige leverancier voor service, onderhoud en koffie, thee en verbruiksartikelen is opgezegd en beëindigd. Opdrachtnemer voert de huidige automaten af. Voor een gedetailleerd overzicht van de locaties en de gewenste automaten verwijzen wij naar het tabblad ‘Automaten’ Bijlage 3. De gewenste situatie is een Raamovereenkomst met één ondernemer voor de huur inclusief onderhoud van warme drankenautomaten en de levering van koffie en thee en overige verbruiksartikelen voor de duur van 5 (vijf) jaar met daarna 3 (drie) maal de optie tot verlengingen met 1 (één) jaar. Zie het Beschrijvend Document
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42968100 Getränkeautomaten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opties tot verlenging van de zijde van GGDrU.