508161-2026 - Ergebnis
Rumänien – Brennstoffe – Acord cadru privind furnizarea pentru D.G.A.S.P.C. Vaslui de combustibili auto (benzina, motorina), prin intermediul bonurilor valorice
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Acord cadru privind furnizarea pentru D.G.A.S.P.C. Vaslui de combustibili auto (benzina, motorina), prin intermediul bonurilor valorice
Beschreibung: Acord cadru privind furnizarea pentru D.G.A.S.P.C. Vaslui de combustibili auto (benzina, motorina) prin intermediul bonurilor valorice, necesare persoanelor cu dizabilitati conform Hotararii nr. 43/2024 privind modificarea si completarea Hotararii Guvernului nr. 1017/2018 pentru aprobarea Normelor metodologice privind modalitatea de acordare a drepturilor la transport interurban gratuit persoanelor cu handicap cu modificarile si completarile ulterioare. Produsele se vor livra cu caracteristicile si in conditiile solicitate in caietul de sarcini. Perioada previzionata pentru desfasurarea acordului cadru: pana la data de 31.03.2027. In baza acordului cadru se vor perfecta 4 contracte subsecvente. Operatorii economici vor putea solicita clarificari/informatii suplimentare cu 18 zile inainte de data limita de depunere ofetelor. Autoritatea contractanta va raspunde la solicitarile de clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor, in a 11 a zi. Valoarea totala a procedurii estimata in lei fara TVA este de 1.239.669 lei fara TVA. Valoarea celui mai mare contract subsecvent este de 413.223 lei fara TVA. Cantitatile de produse sunt cele specificate in caietul de sarcini.
Interne Kennung: 2666/04.11.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Produsele se vor livra cu caracteristicile si in conditiile solicitate in caietul de sarcini.
Interne Kennung: 1