2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Cykliczne dostawy artykułów biurowych dla RZGW Poznań oraz jednostek podległych”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są cykliczne dostawy artykułów biurowych dla RZGW Poznań oraz jednostek podległych: 1. Zarządu Zlewni w Gorzowie Wlkp., ul. Walczaka 25a, 66-400 Gorzów Wlkp, 2. Zarządu Zlewni w Kaliszu, ul. Skarszewska 42A, 62-800 Kalisz, 3. Zarządu Zlewni w Sieradzu, Plac Wojewódzki 1, 98-200 Sieradz, 4. Zarządu Zlewni w Kole, ul. Prusa 3, 62-600 Koło, 5. Zarządu Zlewni w Poznaniu, ul. Szewska 1, 61-760 Poznań 6. RZGW w Poznaniu, ul. Chlebowa 4/8, 61-003 Poznań, Szczegółowy zakres zamówienia określa opis przedmiotu zamówienia oraz formularz asortymentowo – cenowy .
Interne Kennung: P.ROZ.2710.37.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30190000 Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22000000 Drucksachen und zugehörige Erzeugnisse, 30197630 Druckpapier, 22600000 Tinte, 22850000 Ordner und Zubehör, 22815000 Notizbücher, 22816300 Haftnotizblöcke, 22816000 Notizblöcke, 24910000 Klebstoffe, 30192100 Radiergummis, 30192130 Bleistifte, 30192131 Dreh- und Druckbleistifte, 30192132 Bleistiftminen, 30192133 Bleistiftspitzer, 30192121 Kugelschreiber, 30192160 Korrekturgeräte, 30192125 Textmarker, 30192800 Selbstklebende Etiketten, 30194000 Zeichengeräte, 30197100 Heftklammern, Stifte und Reißnägel, 30197210 Ringordner, 30197220 Büroklammern, 30193000 Ordnungssysteme und Zubehör, 30197320 Hefter, 30197321 Enthefter, 30197330 Locher, 30199230 Briefumschläge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: dostawy artykułów biurowych