508192-2026 - Ergebnis
Tschechien – Personalcomputer – Nákup výpočetní techniky
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNákup výpočetní techniky
BeschreibungVeřejná zakázka rozdělena do 3 částí. 1. část - Nákup notebooků a dokovacích stanic Předmětem veřejné zakázky pro část 1 bude dodávka 200 ks notebooků a 386 ks dokovacích stanic pro potřeby obměny výpočetní techniky zaměstnanců MHMP. 2. část – Nákup uživatelských prohlížecích stanic a video serverů pro MKS HMP Předmětem veřejné zakázky pro část 2 bude dodávka 50 ks uživatelských prohlížecích stanic a 20 ks video serverů pro MKS v majetku MHMP. 3. část – Nákup monitorů Předmětem veřejné zakázky pro část 3 bude dodávka 611 ks monitorů pro výpočetní techniku (500 ks monitorů vel. 23,8″-27″, 100 ks monitorů vel. 27″, 6 ks monitorů vel. 32″ a 5 ks monitorů vel. 55″) používanou zaměstnanci MHMP.
Interne Kennung140/25/OIC
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30210000 Datenverarbeitungsgeräte (Hardware), 30237200 Computerzubehör, 30231000 Computerbildschirme und Konsolen
5. Los
LosLOT-0001
TitelNákup výpočetní techniky - 1. část - Nákup notebooků a dokovacích stanic
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky pro část 1 bude dodávka 200 ks notebooků a 386 ks dokovacích stanic pro potřeby obměny výpočetní techniky zaměstnanců MHMP.
Interne Kennung140/25/OIC - 1. část Nákup notebooků a dokovacích stanic
LosLOT-0003
TitelNákup výpočetní techniky - 3. část - Nákup monitorů
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky pro část 3 bude dodávka 611 ks monitorů pro výpočetní techniku (500 ks monitorů vel. 23,8″-27″, 100 ks monitorů vel. 27″, 6 ks monitorů vel. 32″ a 5 ks monitorů vel. 55″) používanou zaměstnanci MHMP.
Interne Kennung140/25/OIC - 3. část - Nákup monitorů
LosLOT-0002
TitelNákup výpočetní techniky - 2. část - Nákup uživatelských prohlížecích stanic a video serverů pro MKS HMP
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky pro část 2 bude dodávka 50 ks uživatelských prohlížecích stanic a 20 ks video serverů pro MKS v majetku MHMP.
Interne Kennung140/25/OIC - 2. část - Nákup uživatelských prohlížecích stanic a video serverů pro MKS HMP