508197-2026 - Ergebnis
Polen – Reparatur und Wartung von Kesseln – Przegląd i naprawa obmurza w kotłach w Zakładzie Termicznego Przekształcania Odpadów Komunalnych.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPrzegląd i naprawa obmurza w kotłach w Zakładzie Termicznego Przekształcania Odpadów Komunalnych.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest przegląd i naprawa obmurza w kotłach w Zakładzie Termicznego Przekształcania Odpadów Komunalnych ProNatura w Bydgoszczy w zakresie i na warunkach określonych w załączniku nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung338316-2026
Interne KennungMKUO ProNatura ZP/NO/34/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50531100 Reparatur und Wartung von Kesseln
5. Los
LosLOT-0001