See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zakup sprzętu rehabilitacyjnego dla Mieszkańców KOMR w Dąbku”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu rehabilitacyjnego dla Mieszkańców KOMR w Dąbku: Zamówienie składa się z 2 części: Cześć I zamówienia składa się z następujących urządzeń: - system odciążenia do rehabilitacji chodu i równowagi – 1 szt. - aparat do krioterapii zasilany ciekłym azotem – 1 szt. - fotel masujący – 1 szt. - wanna do automatycznego masażu podwodnego i powietrznego całego ciała z oprzyrządowaniem - 2 szt. - aparat do terapii rąk z oprzyrządowaniem – 1 szt. Część II zamówienia składa się z następujących urządzeń: - aparat do elektroterapii i ultradźwięków z oprzyrządowaniem - 1 szt. - aparat do ultradźwięków z oprzyrządowaniem – 1 szt. - aparat do magnetoterapii z oprzyrządowaniem – 1 szt. - urządzenie do krioterapii na zimne powietrze – 1 szt.
Interne Kennung: KO-SM.VIII.27.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33155000 Ausrüstung für Physiotherapie
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Cześć I zamówienia składa się z następujących urządzeń: - system odciążenia do rehabilitacji chodu i równowagi – 1 szt. - aparat do krioterapii zasilany ciekłym azotem – 1 szt. - fotel masujący – 1 szt. - wanna do automatycznego masażu podwodnego i powietrznego całego ciała z oprzyrządowaniem - 2 szt. - aparat do terapii rąk z oprzyrządowaniem – 1 szt.
Interne Kennung: KO-SM.VIII.27.1.2026-częśćI
Los: LOT-0002
Beschreibung: Część II zamówienia składa się z następujących urządzeń: - aparat do elektroterapii i ultradźwięków z oprzyrządowaniem - 1 szt. - aparat do ultradźwięków z oprzyrządowaniem – 1 szt. - aparat do magnetoterapii z oprzyrządowaniem – 1 szt. - urządzenie do krioterapii na zimne powietrze – 1 szt.
Interne Kennung: KO-SM.VIII.27.1.2026-częśćII