508225-2026 - Ergebnis
Rumänien – Reagenzstreifen – Acord cadru de furnizare TESTE RAPIDE
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Acord cadru de furnizare TESTE RAPIDE
Beschreibung: Acord cadru furnizare teste rapide ( 6 LOTURI), conform specificatiilor din caietul de sarcini care face parte integranta din documentatia de atribuire si constituie ansamblul cerintelor pe baza carora se elaboreaza de catre fiecare ofertant propunerea tehnica. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 18 zile. Data limita de transmitere a raspunsului la solicitarile de clarificari: cu 11 (zece) zile inainte de data limita de depunere a ofertelor specificata in anuntul de participare.(Conform art.160 alin.2 si art.161 din Legea 98/2016 modificate prin OUG 107/2017)
Interne Kennung: 4208498/2025/87
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33124131 Reagenzstreifen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: TESTE RAPIDE LOT 1
Beschreibung: Cant min si max este specificata in caietul de sarcini, al prezentei documentatii. Pretul unitar estimat al produselor din cadrul lotului: 1. Antigen HBS = 1,15 Lei fara TVA; Cant min. AC = 25000 TESTE, Cant. max. AC =100000 TESTE, Cant. min. CS= 100 TESTE, Cant. max. CS = 25000 TESTE; 2. Anticorpi HCV = 1,85 lei fara TVA; Cant min. AC = 25000 TESTE, Cant. max. AC = 100000 TESTE, Cant. min. CS= 100 TESTE, Cant. max. CS = 25000 TESTE; 3. Anticorpi HIV 1/2 = 1,85 lei fara TVA; Cant min. AC = 6000 TESTE, Cant. max. AC = 24000 TESTE, Cant. min. CS= 100 TESTE, Cant. max. CS = 6000 TESTE; 4. Test rapid HAV IGM = 5.00 lei fara TVA; Cant min. AC = 400 TESTE, Cant. max. AC = 1600 TESTE, Cant. min. CS= 100 TESTE, Cant. max. CS = 400 TESTE;
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: TESTE RAPIDE LOT 2
Beschreibung: Cant min si max este specificata in caietul de sarcini, al prezentei documentatii. Pretul unitar estimat al produselor din cadrul lotului: 1.Ag. H. Pylori (fecale) = 3,00 LEI fara TVA; Cant min. AC = 3000 TESTE, Cant. max. AC = 14400 TESTE, Cant. min. CS= 100 TESTE, Cant. max. CS = 3000 TESTE; 2.Ac. anti H Pylori = 1,50 LEI fara TVA; Cant min. AC = 600 TESTE, Cant. max. AC = 2400 TESTE, Cant. min. CS= 100 TESTE, Cant. max. CS = 600 TESTE; 3.Clostridium difficile GDH + toxina A+B = 15.00 LEI fara TVA; Cant min. AC = 1500 TESTE, Cant. max. AC = 6000 TESTE, Cant. min. CS= 100 TESTE, Cant. max. CS = 1500 TESTE; 4.Teste hemoragii oculte (fecale) = 1,50 LEI fara TVA; Cant min. AC = 3000 TESTE, Cant. max. AC = 12000 TESTE, Cant. min. CS= 100 TESTE, Cant. max. CS = 3000 TESTE; 5. Set control pozitive / negative hemoragii oculte = 25,00 LEI fara TVA; Cant min. AC = 1 kit, Cant. max. AC = 10 kituri, Cant. min. CS= 1 kit, Cant. max. CS = 1 kit.; 6.Calporectin (materii fecale) = 10,00 LEI fara TVA; Cant min. AC = 500 TESTE, Cant. max. AC = 2000 TESTE, Cant. min. CS= 100 TESTE, Cant. max. CS = 500 TESTE; 7. Roravirus + Adenovirus + Nurovirus = 25,00 LEI fara TVA; Cant min. AC = 2000 TESTE, Cant. max. AC = 8000 TESTE, Cant. min. CS= 100 TESTE, Cant. max. CS = 2000 TESTE; 8. Ag. Campylobacter = 12,00 LEI fara TVA; Cant min. AC = 800 TESTE, Cant. max. AC = 3200 TESTE, Cant. min. CS= 100 TESTE, Cant. max. CS = 800 TESTE; 9. Test rapid pneumococ antigen urinar cu control = 30,00 LEI fara TVA; Cant min. AC = 100 TESTE, Cant. max. AC = 400 TESTE, Cant. min. CS= 100 TESTE, Cant. max. CS = 400 TESTE; 10. Test rapid antigen Crypto/ Giardi = 9,00 LEI fara TVA, Cant. min. AC = 200 TESTE, Cant. max. AC. = 800 TESTE, Cant. min. CS= 100 TESTE, Cant. max. CS 200 TESTE; 11. Test rapid antigen Strep A cu control = 5,00 LEI fara TVA, Cant. min. AC = 200 TESTE, Cant. max. AC. = 800 TESTE, Cant. min. CS= 100 TESTE, Cant. max. CS 200 TESTE;
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: TESTE RAPIDE LOT 3
Beschreibung: Cant min si max este specificata in caietul de sarcini, al prezentei documentatii. Pretul unitar estimat al produselor din cadrul lotului: Pretul unitar estimat al produselor din cadrul lotului: 1.Combo Covid -19 & Influienza A + B antigen = 7,00 LEI fara TVA; Cant min. AC = 1000 TESTE, Cant. max. AC = 4000 TESTE, Cant. min. CS= 100 TESTE, Cant. max. CS = 1000 TESTE; 2. Combo Covid -19 & Influienza A + B &RSV & Adenovirus & Mycoplasma pneumoniae antigen = 20,00 LEI fara TVA; Cant min. AC = 1000 TESTE, Cant. max. AC = 4000 TESTE, Cant. min. CS= 100 TESTE, Cant. max. CS = 1000 TESTE;
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: TESTE RAPIDE LOT 4
Beschreibung: Cant min si max este specificata in caietul de sarcini, al prezentei documentatii. Pretul unitar estimat al produselor din cadrul lotului: 1.Syphilis test rapid = 1,50 LEI fara TVA; Cant min. AC = 2500 TESTE, Cant. max. AC = 10000 TESTE, Cant. min. CS= 100 TESTE, Cant. max. CS = 2500 TESTE; 2. RPR Carbon = 0,18 LEI fara TVA; Cant min. AC = 4000 TESTE, Cant. max. AC = 10000 TESTE, Cant. min. CS= 100 TESTE, Cant. max. CS = 4000 TESTE; 3.VDRL Carbon = 0.45 LEI fara TVA; Cant min. AC = 1000 TESTE, Cant. max. AC = 4000 TESTE, Cant. min. CS= 100 TESTE, Cant. max. CS = 1000 TESTE; 4.TPHA = 1,15 LEI fara TVA; Cant min. AC = 2000 TESTE, Cant. max. AC = 8000 TESTE, Cant. min. CS= 100 TESTE, Cant. max. CS = 2000 TESTE; 5.Test rapid detectie Syphilis si confirmare = 4,00 LEI fara TVA; Cant min. AC = 40 TESTE, Cant. max. AC = 200 TESTE, Cant. min. CS= 20 TESTE, Cant. max. CS = 200 TESTE;
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: TESTE RAPIDE LOT 5
Beschreibung: Cant min si max este specificata in caietul de sarcini, al prezentei documentatii. Pretul unitar estimat al produselor din cadrul lotului: 1.Teste la ureaza pentru depistarea H. Pylori din specimenul de biopsie = 15,40 LEI fara TVA; Cant min. AC = 1800 TESTE, Cant. max. AC = 9600 TESTE, Cant. min. CS= 100 TESTE, Cant. max. CS = 1800 TESTE;
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: TESTE RAPIDE LOT 6
Beschreibung: Cant min si max este specificata in caietul de sarcini, al prezentei documentatii. Pretul unitar estimat al produselor din cadrul lotului: 1. Teste pentru determinare glicemie Cod Free = 0,70 LEI fara TVA; Cant min. AC = 138000 TESTE, Cant. max. AC = 552000 TESTE, Cant. min. CS= 300 TESTE, Cant. max. CS = 138000 TESTE;
Interne Kennung: 6