2. Verfahren
Verfahren
Titel: IT Partnerschap en Broker Inhuur IT
Beschreibung: Samenwerkingsorganisatie Beroepsonderwijs Bedrijfsleven (SBB) wenst door middel van deze aanbesteding voor perceel 1 t/m 3, per perceel een raamovereenkomst te sluiten met maximaal 2 opdrachtnemers voor IT-dienstverlening op het gebied van technische infrastructuur, applicaties en ontwikkeling, en data en integratie. Voor perceel 4 wenst SBB een raamovereenkomst te sluiten met 1 opdrachtnemer voor brokerdienstverlening met betrekking tot overige IT-functies. Alle ondernemers die aan de eisen voldoen, worden uitgenodigd een aanmelding in te dienen. Dat kan zelfstandig, als samenwerkingsverband en/of door een beroep te doen op derden en/of onderaannemers. De totale opdracht is geraamd op € 20.000.000,- voor een periode van 4 jaar voor alle percelen. Zie de selectieleidraad voor de geraamde omvang per perceel. De hierboven genoemde omvang is slechts bedoeld als indicatie. Opdrachtnemer kan hier op geen enkele wijze rechten aan ontlenen. Samenwerkingsorganisatie Beroepsonderwijs Bedrijfsleven heeft geen afnameverplichting en geeft geen omzetgarantie. Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw. De maximale waarde van de raamovereenkomst zal € 36.500.000,- bedragen. Als deze waarde is bereikt, zal de raamovereenkomst worden beëindigd en wordt een nieuwe aanbesteding uitgeschreven.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 75131100 Allgemeine Personaldienstleistungen für die öffentliche Verwaltung, 79600000 Personaleinstellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Technische infrastructuur
Beschreibung: Samenwerkingsorganisatie Beroepsonderwijs Bedrijfsleven (SBB) wenst door middel van deze aanbesteding voor perceel 1 een raamovereenkomst te sluiten met maximaal 2 opdrachtnemers voor IT-dienstverlening op het gebied van technische infrastructuur. Alle ondernemers die aan de eisen voldoen, worden uitgenodigd een aanmelding in te dienen. Dat kan zelfstandig, als samenwerkingsverband en/of door een beroep te doen op derden en/of onderaannemers. De totale opdracht voor perceel 1 is geraamd op € 1.400.000 voor een periode van 4 jaar. De hierboven genoemde omvang is slechts bedoeld als indicatie. Opdrachtnemer kan hier op geen enkele wijze rechten aan ontlenen. SBB heeft geen afnameverplichting en geeft geen omzetgarantie. Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw. Zie de aanbestedingsstukken voor een nadere toelichting.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie voor meer informatie de Selectieleidraad.
Los: LOT-0002
Titel: Applicaties en ontwikkeling
Beschreibung: Samenwerkingsorganisatie Beroepsonderwijs Bedrijfsleven (SBB) wenst door middel van deze aanbesteding voor perceel 2 een raamovereenkomst te sluiten met maximaal 2 opdrachtnemers voor IT-dienstverlening op het gebied van applicaties en ontwikkeling. Alle ondernemers die aan de eisen voldoen, worden uitgenodigd een aanmelding in te dienen. Dat kan zelfstandig, als samenwerkingsverband en/of door een beroep te doen op derden en/of onderaannemers. De totale opdracht voor perceel 2 is geraamd op € 13.500.000 voor een periode van 4 jaar. De hierboven genoemde omvang is slechts bedoeld als indicatie. Opdrachtnemer kan hier op geen enkele wijze rechten aan ontlenen. SBB heeft geen afnameverplichting en geeft geen omzetgarantie. Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw. Zie de aanbestedingsstukken voor een nadere toelichting.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Data en integratie
Beschreibung: Samenwerkingsorganisatie Beroepsonderwijs Bedrijfsleven (SBB) wenst door middel van deze aanbesteding voor perceel 3 een raamovereenkomst te sluiten met maximaal 2 opdrachtnemers voor IT-dienstverlening op het gebied van data en integratie. Alle ondernemers die aan de eisen voldoen, worden uitgenodigd een aanmelding in te dienen. Dat kan zelfstandig, als samenwerkingsverband en/of door een beroep te doen op derden en/of onderaannemers. De totale opdracht voor perceel 3 is geraamd op € 2.100.000 voor een periode van 4 jaar. De hierboven genoemde omvang is slechts bedoeld als indicatie. Opdrachtnemer kan hier op geen enkele wijze rechten aan ontlenen. SBB heeft geen afnameverplichting en geeft geen omzetgarantie. Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw. Zie de aanbestedingsstukken voor een nadere toelichting.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Broker inhuur IT
Beschreibung: Samenwerkingsorganisatie Beroepsonderwijs Bedrijfsleven (SBB) wenst door middel van deze aanbesteding voor perceel 4 een raamovereenkomst te sluiten met 1 opdrachtnemer voor brokerdienstverlening met betrekking tot overige IT-functies. Alle ondernemers die aan de eisen voldoen, worden uitgenodigd een aanmelding in te dienen. Dat kan zelfstandig, als samenwerkingsverband en/of door een beroep te doen op derden en/of onderaannemers. De totale opdracht voor perceel 4 is geraamd op € 3.000.000 voor een periode van 4 jaar. De hierboven genoemde omvang is slechts bedoeld als indicatie. Opdrachtnemer kan hier op geen enkele wijze rechten aan ontlenen. SBB heeft geen afnameverplichting en geeft geen omzetgarantie. Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw. Zie de aanbestedingsstukken voor een nadere toelichting.
Interne Kennung: 4
Haupteinstufung (cpv): 79600000 Personaleinstellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 75131100 Allgemeine Personaldienstleistungen für die öffentliche Verwaltung