See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud begraafplaatsen, groen en verhardingen Engelenhof, Hospitaalstraat, Sleidinge, Wippelgem, Belzele en Langerbrugge
Beschreibung: Onderhoud begraafplaatsen, groen en verhardingen Engelenhof, Hospitaalstraat, Sleidinge, Wippelgem, Belzele en Langerbrugge
Interne Kennung: 2025/03
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98371111 Pflege von Friedhofsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2025/03 - 1
Interne Kennung: 1