508272-2026 - Wettbewerb
Polen – Verwaltung von Müllhalden – „Sukcesywny odbiór, transport oraz zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 10 – odpady palne z Przedsiębiorstwa Gospodarki Odpadami Sp. z o. o. z siedzibą w Promniku gm. Strawczyn”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Sukcesywny odbiór, transport oraz zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 10 – odpady palne z Przedsiębiorstwa Gospodarki Odpadami Sp. z o. o. z siedzibą w Promniku gm. Strawczyn”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Sukcesywny odbiór, transport oraz zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 10 – odpady palne z Przedsiębiorstwa Gospodarki Odpadami Sp. z o. o. z siedzibą w Promniku gm. Strawczyn Zamówienie obejmuje: a. transport odpadów z Przedsiębiorstwa Gospodarki Odpadami Sp. z o.o. w Promniku, ul. Świętej Tekli 62, 26-067 Strawczyn do miejsca zagospodarowania, b. zagospodarowanie odpadów zadeklarowanych w ofercie Wykonawcy. Z chwilą wydania odpadów Wykonawcy, przechodzą na Wykonawcę wszelkie korzyści i ciężary związane z nimi oraz niebezpieczeństwo ich przypadkowej utraty lub uszkodzenia, w szczególności przejmuje on odpowiedzialność za przyjęte odpady, za należyte postępowanie z nimi i za skutki z tego wynikające. Ilość odpadów przeznaczona do odbioru, transportu i zagospodarowania wynosi 1200 Mg ± 10%. Uwaga: Podane ilości odpadu są szacunkowe. Gwarantowana ilość odpadów zadeklarowana do przekazania przez Zamawiającego to: 1000 Mg
Interne KennungPGO/02/07/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest Sukcesywny odbiór, transport oraz zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 10 – odpady palne z Przedsiębiorstwa Gospodarki Odpadami Sp. z o. o. z siedzibą w Promniku gm. Strawczyn. Zamówienie obejmuje: a. transport odpadów z Przedsiębiorstwa Gospodarki Odpadami Sp. z o.o. w Promniku, ul. Świętej Tekli 62, 26-067 Strawczyn do miejsca zagospodarowania, b. zagospodarowanie odpadów zadeklarowanych w ofercie Wykonawcy. Z chwilą wydania odpadów Wykonawcy, przechodzą na Wykonawcę wszelkie korzyści i ciężary związane z nimi oraz niebezpieczeństwo ich przypadkowej utraty lub uszkodzenia, w szczególności przejmuje on odpowiedzialność za przyjęte odpady, za należyte postępowanie z nimi i za skutki z tego wynikające. Ilość odpadów przeznaczona do odbioru, transportu i zagospodarowania wynosi 1200 Mg ± 10%. Uwaga: Podane ilości odpadu są szacunkowe. Gwarantowana ilość odpadów zadeklarowana do przekazania przez Zamawiającego to: 1000 Mg
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle