2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servis a opravy technických zdvihacích zařízení v areálu Pražského hradu a v areálu zámku Lány
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je závazek dodavatele provádět pro zadavatele v rámci paušální činnosti pravidelné servisní odborné prohlídky a odborné zkoušky (revize) technických zdvihacích zařízení umístěných v areálu Pražského hradu a v areálu zámku Lány. Seznam jednotlivých zdvihacích zařízení je uvedený v příloze č. 1 Zadávací dokumentace. Servisní prohlídky a odborné zkoušky (revize) budou prováděny dle intervalu odborných zkoušek doporučených výrobcem, příp. po provedení opravy zařízení. Dodavatel bude v rámci paušální činnosti poskytovat rovněž nepřetržitou dispečerskou a vyprošťovací službu (včetně výjezdu a vyproštění osob z výtahu) zahrnující také ekologickou likvidaci odpadu, poskytovat konzultační služby a školení určeným zaměstnancům zadavatele odborným servisním pracovníkem dodavatele. Dodavatel bude v rámci mimopaušální činnosti provádět opravy a odstraňování havárií, vč.ekologické likvidace odpadu a poskytovat další služby v souladu s obecně platnými právními předpisy.
Vorherige Bekanntmachung: 32059-2021
Interne Kennung: SPH 1003/2021
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50750000 Wartung von Aufzugsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001