508295-2026 - Ergebnis
Ungarn – Spiele und Spielwaren; Schaustellerunternehmen – Ajándéktárgy beszerzés - 2024
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ajándéktárgy beszerzés - 2024
Beschreibung: A Fővárosi Állat- és Növénykert részére továbbértékesítésre szánt ajándéktárgyak beszerzése a II.2.4. pont és a közbeszerzési dokumentumokban meghatározottak szerint, mely alapján az Ajánlatkérő fogyasztói forgalomban történő viszonteladás céljából a Műszaki Leírásban meghatározott Termékeket kívánja megvásárolni, az Ajánlattevőként szerződő fél pedig a Keretmegállapodás alapján kötelezettséget vállal a Műszaki Leírásban meghatározott Termékek Ajánlatkérőként szerződő fél részére történő szállítására az Eseti Megrendelés alapján a Műszaki Leírásban és a Keretmegállapodás-tervezetben meghatározottak szerint.
Vorherige Bekanntmachung: 586676-2024
Interne Kennung: EKR001766042024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37500000 Spiele und Spielwaren; Schaustellerunternehmen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1 - Ajándéktárgyak I.
Beschreibung: A közbeszerzési rész során az alábbi eszközök beszerzésére kerül sor: Fővárosi Állat- és Növénykert részére továbbértékesítésre szánt ajándéktárgyak beszerzése a közbeszerzési dokumentumokban meghatározottak szerint, mely alapján az Ajánlatkérő fogyasztói forgalomban történő viszonteladás céljából a Műszaki Leírásban meghatározott Termékeket kívánja beszerezni, az Ajánlattevőként szerződő fél pedig a Keretmegállapodás alapján kötelezettséget vállal a Műszaki Leírásban meghatározott Termékek Ajánlatkérőként szerződő fél részére történő szállítására az Eseti Megrendelés alapján a Műszaki Leírásban és a Keretmegállapodás-tervezetben meghatározottak szerint. A KM alapján Felek olyan együttműködésre vállalnak kötelezettséget, mely keretében az Eladó a KMban szabályozott feltételek mellett vállalja, hogy az általa forgalmazott Termékeket Vevőnek eladja. Az Eladó köteles a Vevő legfeljebb hetente kétszeri gyakorisággal küldött megrendelése alapján meghatározott Termékek szállítására. A keretmegállapodás keretösszege nettó 150.000.000,- Ft, melynek lehívására az ajánlatkérő nem vállal kötelezettséget. Ajánlatkérő a megadott keretösszeg kimerüléséig, max. a keretmegállapodás futamidejére tartja fenn a jogot a megrendelésekre. Szállítandó terméktípusok: Ajándéktárgyak, plüssök, tollak, ceruzák, bögrék, gyermekjátékok, ruházat, kulcstartók, jegyzetfüzetek, esernyők, ékszerek a műszaki leírásban foglaltak szerint. A részletezett beszerzendő termékek a közbeszerzési dokumentumok mellékleteként rendelkezésre bocsátott árazatlan ártáblában találhatóak. Tervezett mennyiségek nagyságrendje: Bögrék, kulacsok: 200 db Egyéb shopáru beszerzés: 25 000 db Plüss: 39 000 db Ékszer: 1 000 db Játékok: 3 000 db Papírtermék, írószer: 1 000 db Textil termékek: 200 db Ajánlatkérő minimum rendelési értéket vállal: Nettó 50 000.- Ft A megajánlott termékeknek rendelkezniük kell: magyar nyelvű gyártói megfelelőségi nyilatkozattal, az EN71 európai játékbiztonsági szabványnak meg kell felelniük, továbbá az Ártáblában szereplő Termékek első ízben történő visszterhes vagy ingyenes rendelkezésre bocsátására rendelkezniük kell CE jelzéssel. Az ajánlattevőnek az ajánlatában erről nyilatkoznia kell. A magyar nyelvű gyártói megfelelőségi nyilatkozattal egyenértékűnek minősül, ha a megajánlott termék az EN71 európai játékbiztonsági szabványnak megfelel és rendelkezik CE jelzéssel. Nyertes ajánlattevő feladata a termékek megfelelő csomagolása, kiszállítása . A megajánlott nettó ajánlati egységáraknak tartalmaznia kell a termékek teljesítési helyen történő átadásáig felmerülő valamennyi járulékos költséget, amelyen felül további járulékos költségeket a nyertes Ajánlattevő az Ajánlatkérő felé nem számíthat fel. Irányadó továbbá: Az termékek műszaki paramétereire vonatkozó elvárásokat a közbeszerzési dokumentum mellékletét képező árazatlan ártáblázat (mely kitöltve a szakmai, kereskedelmi ajánlat) tartalmazza. - Ajánlatkérő a keretösszeg lehívására nem vállal kötelezettséget, sem az árazatlan ártáblázatban megjelölt termékek lehívására. - Szakmai, kereskedelmi ajánlat az ártábla, mely amennyiben teljes egészében hiányzik, nem hiánypótolható. A táblázat valamennyi sorára kötelező az ajánlattétel. - Az árat egész számban, Magyar Forintban kell megadni Az eljárás a Kbt. 105. § (1) bekezdés a) pontja szerinti keretmegállapodás megkötésére irányul, egyedi megrendelések alapján kerülhet sor a teljesítésre. A műszaki leírásban és részét képező táblázatban előírt megnevezés a Termék jellegének egyértelmű meghatározását szolgálja, a felhívásban vagy a Közbeszerzési Dokumentumokban szerepeltetett meghatározott gyártmány, eredet, típus megnevezése mellett minden esetben hozzá értendő a „vagy azzal egyenértékű” kifejezés. Az egyenértékűséget az ajánlattevő köteles igazolni, azzal, hogy a műszaki tartalom értékelése során az egyenértékűséget Ajánlatkérőnek kell megítélni, amely eldöntéséhez minden adatot Ajánlattevőnek kell megadnia. Ajánlattevő kötelessége tehát annak bizonyítása az ajánlatban, hogy a megajánlott termék az Ajánlatkérő által meghatározott termékkel egyenértékű. Ajánlatkérő számára ezeknél kedvezőbb jellemzőkkel rendelkező termékre is tehető ajánlat. A meghatározott követelmények, feltételek az ajánlatkérő minimális előírásai, az ajánlatkérő számára ezeknél kedvezőbb jellemzőkkel rendelkező termékekre is tehető ajánlat, így az előírt minimum feltételekkel megegyező, vagy annál kedvezőbb jellemzőkkel rendelkező Termékek felelhetnek meg műszaki és kereskedelmi szempontból, azzal, a kedvezőbb megajánlás külön értékelés alá nem kerül. A táblázatban szereplő tételek szumma összege (összehasonlítás érdekében képzett ár) képezi felolvasólapon feltüntetendő árat („FELOLVASÓLAPON SZEREPELTETENDŐ NETTÓ AJÁNLATI ÁR”). Ha az adott konkrét Termék előre nem látható körülmények miatt nem elérhető, ebben az esetben egyenértékűség és helyettesíthetőség szabályai az irányadóak. Ezt az esetet a Kbt. 141.§ (4) bek. a) pontja alapján kezelik a Felek, a KM szabályai szerint.
Interne Kennung: EKR001766042024/1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18235000 Pullover, Strickjacken und ähnliche Waren, 18443340 Mützen, 18513000 Schmuckwaren, 18930000 Säcke und Beutel, 22815000 Notizbücher, 30192121 Kugelschreiber, 30192130 Bleistifte, 39221121 Tassen, 39295200 Regenschirme, 39514100 Handtücher
Los: LOT-0002
Titel: 2 - Egyedi kreatívval emblémázott reklámajándékok
Beschreibung: A közbeszerzési rész során az alábbi eszközök beszerzésére kerül sor: Fővárosi Állat- és Növénykert részére továbbértékesítésre szánt ajándéktárgyak beszerzése a közbeszerzési dokumentumokban meghatározottak szerint, mely alapján az Ajánlatkérő fogyasztói forgalomban történő viszonteladás céljából a Műszaki Leírásban meghatározott Termékeket kívánja beszerezni, az Ajánlattevőként szerződő fél pedig a Keretmegállapodás alapján kötelezettséget vállal a Műszaki Leírásban meghatározott Termékek Ajánlatkérőként szerződő fél részére történő szállítására az Eseti Megrendelés alapján a Műszaki Leírásban és a Keretmegállapodás-tervezetben meghatározottak szerint. Nyertes ajánlattevő feladatát képezi az eseti megrendelések alapján leszállításra kerülő reklámajándék tárgyak logózása nyomása is. A KM alapján Felek olyan együttműködésre vállalnak kötelezettséget, mely keretében az Eladó a KMban szabályozott feltételek mellett vállalja, hogy az általa forgalmazott Termékeket Vevőnek eladja. Az Eladó köteles a Vevő legfeljebb hetente kétszeri gyakorisággal küldött megrendelése alapján meghatározott Termékek szállítására. A keretmegállapodás keretösszege nettó 60.000.000,- Ft, melynek lehívására az ajánlatkérő nem vállal kötelezettséget. Ajánlatkérő a megadott keretösszeg kimerüléséig, max. a keretmegállapodás futamidejére tartja fenn a jogot a megrendelésekre. Szállítandó terméktípusok: Ajándéktárgyak, , tollak, ceruzák, bögrék, , ruházat, kulcstartók, jegyzetfüzetek a műszaki leírásban foglaltak szerint. A részletezett beszerzendő termékek a közbeszerzési dokumentumok mellékleteként rendelkezésre bocsátott árazatlan ártáblában találhatóak. Tervezett mennyiségek nagyságrendje: Papírtermék, írószer: 20 000 db Textil termékek: 3 000 db Bögrék, kulacsok: 4 000 db Egyéb beszerzés: 5 000 db Ajánlatkérő minimum rendelési értéket vállal: Nettó 50 000.- Ft A megajánlott termékeknek rendelkezniük kell: magyar nyelvű gyártói megfelelőségi nyilatkozattal, az EN71 európai játékbiztonsági szabványnak meg kell felelniük, továbbá az Ártáblában szereplő Termékek első ízben történő visszterhes vagy ingyenes rendelkezésre bocsátására rendelkezniük kell CE jelzéssel. Az ajánlattevőnek az ajánlatában erről nyilatkoznia kell. A magyar nyelvű gyártói megfelelőségi nyilatkozattal egyenértékűnek minősül, ha a megajánlott termék az EN71 európai játékbiztonsági szabványnak megfelel és rendelkezik CE jelzéssel. Nyertes ajánlattevő feladata a termékek megfelelő csomagolása, kiszállítása. A megajánlott nettó ajánlati egységáraknak tartalmaznia kell a termékek teljesítési helyen történő átadásáig felmerülő valamennyi járulékos költséget, amelyen felül további járulékos költségeket a nyertes Ajánlattevő az Ajánlatkérő felé nem számíthat fel. Irányadó továbbá: - Az termékek műszaki paramétereire vonatkozó elvárásokat a közbeszerzési dokumentum mellékletét képező árazatlan ártáblázat (mely kitöltve a szakmai, kereskedelmi ajánlat) tartalmazza. - Ajánlatkérő a keretösszeg lehívására nem vállal kötelezettséget, sem az árazatlan ártáblázatban megjelölt termékek lehívására. - Szakmai, kereskedelmi ajánlat az ártábla, mely amennyiben teljes egészében hiányzik, nem hiánypótolható. A táblázat valamennyi sorára kötelező az ajánlattétel. - Az árat egész számban, Magyar Forintban kell megadni Az eljárás a Kbt. 105. § (1) bekezdés a) pontja szerinti keretmegállapodás megkötésére irányul, egyedi megrendelések alapján kerülhet sor a teljesítésre. A műszaki leírásban és részét képező táblázatban előírt megnevezés a Termék jellegének egyértelmű meghatározását szolgálja, a felhívásban vagy a Közbeszerzési Dokumentumokban szerepeltetett meghatározott gyártmány, eredet, típus megnevezése mellett minden esetben hozzá értendő a „vagy azzal egyenértékű” kifejezés. Az egyenértékűséget az ajánlattevő köteles igazolni, azzal, hogy a műszaki tartalom értékelése során az egyenértékűséget Ajánlatkérőnek kell megítélni, amely eldöntéséhez minden adatot Ajánlattevőnek kell megadnia. Ajánlattevő kötelessége tehát annak bizonyítása az ajánlatban, hogy a megajánlott termék az Ajánlatkérő által meghatározott termékkel egyenértékű. Ajánlatkérő számára ezeknél kedvezőbb jellemzőkkel rendelkező termékre is tehető ajánlat. A meghatározott követelmények, feltételek az ajánlatkérő minimális előírásai, az ajánlatkérő számára ezeknél kedvezőbb jellemzőkkel rendelkező termékekre is tehető ajánlat, így az előírt minimum feltételekkel megegyező, vagy annál kedvezőbb jellemzőkkel rendelkező Termékek felelhetnek meg műszaki és kereskedelmi szempontból, azzal, a kedvezőbb megajánlás külön értékelés alá nem kerül. A táblázatban szereplő tételek súlyozott átlaga (összehasonlítás érdekében képzett ár) képezi felolvasólapon feltüntetendő árat („FELOLVASÓLAPON SZEREPELTETENDŐ NETTÓ AJÁNLATI ÁR ténylegesen a SÚLYOZOTT ÁTLAGOT jelenti”). Ha az adott konkrét Termék előre nem látható körülmények miatt nem elérhető, ebben az esetben egyenértékűség és helyettesíthetőség szabályai az irányadóak. Ezt az esetet a Kbt. 141.§ (4) bek. a) pontja alapján kezelik a Felek, a KM szabályai szerint.
Interne Kennung: EKR001766042024/2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18235000 Pullover, Strickjacken und ähnliche Waren, 18443340 Mützen, 18513000 Schmuckwaren, 18930000 Säcke und Beutel, 22815000 Notizbücher, 30192121 Kugelschreiber, 30192130 Bleistifte, 39221121 Tassen