2. Verfahren
Verfahren
Titel: Systém pro tvorbu rozdělovníku
Beschreibung: Předmětem plnění je vytvoření moderního systém pro tvorbu rozdělovníku, který zajistí efektivní, bezpečné a uživatelsky přívětivé plánování směn v nepřetržitém provozu. Systém umožní vytvářet rozdělovník pokrývající všechny požadované směny a umožní spravovat data v souladu s definicemi uvedenými zadávacích podmínkách. Systém bude koncipován jako webová aplikace zahrnující tři samostatná rozhraní – Planner, My Roster a ATS Panel. Každé z nich je určeno jiné skupině uživatelů a poskytuje odpovídající okruh funkcí, od tvorby a správy rozdělovníků po denní plánování činností na sále ATS. Finálním výstupem je dodání funkčního a otestovaného systému (aplikace) pro tvorbu rozdělovníku, který zohledňuje strukturu práce ve směnném nepřetržitém provozu, včetně plánování nepravidelných směn. Rozvoj a údržba systému budou zajišťovány dodavatelsky po dobu životnosti systému, tedy po dobu 10 let.
Interne Kennung: 13570/2025_VZ Systém pro tvorbu rozdělovníku
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Cílem zadávacího řízení je uzavření Rámcové dohody s jedním účastníkem postupem platným pro nadlimitní otevřené řízení. Zadávání objednávek bude prováděno postupem bez obnovení soutěže dle požadavků zadavatele v souladu s Rámcovou dohodou.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72230000 Entwicklung von kundenspezifischer Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72232000 Entwicklung von Transaktionsverarbeitungssoftware und kundenspezifischer Software
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem plnění tohoto zadávacího řízení je vytvoření moderního systém pro tvorbu rozdělovníku, který zajistí efektivní, bezpečné a uživatelsky přívětivé plánování směn v nepřetržitém provozu. Systém umožní vytvářet rozdělovník pokrývající všechny požadované směny a umožní spravovat data v souladu s definicemi uvedenými v Příloze č. 1 Rámcové dohody č. 104/2026/IS/190 (dále jako „rámcová dohoda“) - Technická specifikace. Uživatelské rozhraní poskytne snadný a zabezpečený přístup k výsledkům plánování z různých typů zařízení, včetně soukromých mobilních telefonů a počítačů mimo prostředí ŘLP ČR, s. p. Přístup bude odpovídajícím způsobem zabezpečen a zároveň bude zohledněna stávající infrastruktura organizace. Systém bude koncipován jako webová aplikace zahrnující tři samostatná rozhraní – Planner, My Roster a ATS Panel. Každé z nich je určeno jiné skupině uživatelů a poskytuje odpovídající okruh funkcí, od tvorby a správy rozdělovníků po denní plánování činností na sále ATS. Rozvoj a údržba systému budou zajišťovány dodavatelsky po dobu životnosti systému po dobu 10 let.
Interne Kennung: 13570/2025