See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego wraz z integralnym wyposażeniem dla OSP Olsztynek
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego wraz z integralnym wyposażeniem dla OSP Olsztynek. 2. Przedmiot zamówienia w zakresie szczegółowym określony został w załączniku nr 1 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (dalej: „OPZ”) w kolumnie „PODSTAWOWE WYMAGANIA, JAKIE POWINIEN SPEŁNIAĆ OFEROWANY POJAZD”.
Interne Kennung: IOS.271.1.13.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Procedura zakończona wyborem oferty najkorzystniejszej
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego wraz z integralnym wyposażeniem dla OSP Olsztynek.
Menge: 1 Stück