See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kazliškių g. 7, Vilnius daugiabučio namo atnaujinimo (modernizavimo) energinio naudingumo sertifikatų parengimo paslaugos
Beschreibung: Kazliškių g. 7, Vilnius daugiabučio namo atnaujinimo (modernizavimo) energinio naudingumo sertifikatų parengimo paslaugos. Informacija apie pirkimo objektą pateikta Techninėje specifikacijoje.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71314300 Beratung im Bereich Energieeinsparung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71241000 Durchführbarkeitsstudie, Beratung, Analyse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2 kategorija (Daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) energinio naudingumo sertifikatų rengimo paslaugos): Daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) energinio naudingumo sertifikatų parengimo paslaugos
Interne Kennung: 1