2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa i modernizacja środowiska wirtualizacyjnego Zamawiającego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: rozbudowa i modernizacja środowiska wirtualizacyjnego Zamawiającego. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje budowę nowego klastra wirtualizacyjnego w oparciu o dostarczone serwery, budowę sieci SAN FC, migrację zasobów, wdrożenie systemu kopii zapasowych, zapewnienie wsparcia powdrożeniowego oraz opracowanie dokumentacji powdrożeniowej.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48821000 Netzwerkserver
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48780000 Softwarepaket für die System-, Speicher- und Inhaltsverwaltung, 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 72212517 Entwicklung von IT-Software
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: BDG-WZP.260.15.2026