See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DBR/2/37. Informatikai eszközök beszerzése
Beschreibung: DBR/2/37. Informatikai eszközök beszerzése, 3 rész vonatkozásában. Ajánlattevő köteles az Ajánlatkérő számára új, azaz bontatlan és használatlan, rendeltetésszerű használatra alkalmas termékeket megajánlani. Ajánlatkérő nem biztosít lehetőséget használt (vagy akár felújított) termékek megajánlására. A műszaki leírásban szereplő, meghatározott gyártmányra, típusra történő hivatkozások – a 321/2015. (X. 30.) Kr. 46. § (3) bekezdése alapján – a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történtek. A műszaki leírásban szereplő, részletes értékeknek /paramétereknek megfelelő, illetve „azzal egyenértékű” paraméterekkel rendelkező eszközöket tartalmazó ajánlatot fogadja el Ajánlatkérő érvényes ajánlatnak (321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3), amennyiben az eltérés nem jelent változtatást az eszközök használatában, ill. használhatóságában. Az egyenértékűség megállapításához az ajánlatban be kell mutatni, hogy a műszaki leírás szerinti eszközök helyett, milyen eszközöket ajánl az ajánlattevő, gyártói adatlap csatolásával, amennyiben az ajánlattevő által megadott cikkszám alapján a termék ajánlatkérő által nem ellenőrizhető: - a Példakonfigurációtól eltérő termék esetén magyar nyelvű gyártói adatlapot, - gyártói nyilatkozatot a megajánlott eszköz gyártójától, hogy a műszaki specifikáció követelményeiknek a megajánlott eszköz megfelel. A beszerzés magában foglalja az eszközök/termékek leszállítását, valamint a szükséges engedélyek beszerzését. Főbb mennyiségi adatok: 1. rész: Videokártya 30 db USB - Type C kábel 5 db 2. rész: Interaktív érintőkijelző 1 db Kijelző 1 db 3. rész: Szünetmentes tápegység + kiegészítők 1 db Kiegészítő - USB elosztó 3 db Kiegészítő - csatlakozó átalakító 3 db Kiegészítő - hosszabbító kábel 2 db Macbook Pro 16" + kiegészítők 1 db Logitech vezeték nélküli egér 1 db MIDI controller 1 db Airserver Connect 3 1 db HDMI 2.1 kábel 1m 1 db HDMI 2.1 kábel 10m 1 db
Interne Kennung: EKR000525192026
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30000000 Maschinen, Material und Zubehör für Büro und Computer, außer Möbeln und Softwarepaketen
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Szünetmentes + kiegészítők
Beschreibung: RRF-2.1.2-21-2022-00028 forrásból (Támogatási Szerződés módosításának hatálybalépése esetén legkésőbb 2026. június 15-i teljesítési határidővel) vagy egyetemi saját forrásból megvalósuló DBR/2/37. Informatikai eszközök beszerzése. A pontos műszaki tartalom az ajánlattételi felhívás részeként kiküldött "Költségvetés és műszaki leírás_GIVK" elnevezésű dokumentumban kerül kiküldésre a - 3. rész 1. termékkategória vonatkozásában. Főbb mennyiségi adatok: Szünetmentes tápegység + kiegészítők 1 db Kiegészítő - USP elosztó 3 db Kiegészítő - csatlakozó átalakító 3 db Kiegészítő - hosszabbító kábel 2 db Macbook Pro 16" + kiegészítők 1 db Logitech Vezeték nélküli egér 1 db MIDI Controller 1 db Airserver Connect 3 1 db HDMI 2.1 kábel 1m 1 db HDMI 2.1 kábel 10m 1 db Ajánlattevő köteles az Ajánlatkérő számára új, azaz bontatlan és használatlan, rendeltetésszerű használatra alkalmas termékeket megajánlani. Ajánlatkérő nem biztosít lehetőséget használt (vagy akár felújított) termékek megajánlására. A műszaki leírásban szereplő, meghatározott gyártmányra, típusra történő hivatkozások – a 321/2015. (X. 30.) Kr. 46. § (3) bekezdése alapján – a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt. A műszaki leírásban szereplő, részletes értékeknek /paramétereknek megfelelő, illetve „azzal egyenértékű” paraméterekkel rendelkező eszközöket tartalmazó ajánlatot fogadja el Ajánlatkérő érvényes ajánlatnak (321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3)), amennyiben az eltérés nem jelent változtatást az eszközök használatában, teljesítményében valamint használhatóságában. Az egyenértékűség megállapításához az ajánlatban be kell mutatni, hogy a műszaki leírás szerinti eszközök helyett, milyen eszközöket ajánl az ajánlattevő, gyártói adatlap csatolásával, amennyiben az ajánlattevő által megadott cikkszám alapján a termék ajánlatkérő által nem ellenőrizhető (külső hivatkozás esetében kérjük a pontos URL megadását): - a Példakonfigurációtól eltérő termék esetén magyar nyelvű gyártói adatlapot, - gyártói nyilatkozatot a megajánlott eszköz gyártójától, hogy a műszaki specifikáció követelményeiknek a megajánlott eszköz megfelel. A beszerzés magában foglalja az eszközök/termékek leszállítását, valamint a szükséges engedélyek beszerzését.
Interne Kennung: EKR000525192026/3