508349-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Medizinische Verbrauchsartikel – Dodávky obvazového materiálu pro Karlovarskou krajskou nemocnici a.s.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávky obvazového materiálu pro Karlovarskou krajskou nemocnici a.s.
BeschreibungPředmětem plnění je uzavření rámcové dohody ve smyslu § 131 a násl. zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, s jedním vybraným dodavatelem na dobu 2 let. Na jejím základě budou realizovány průběžné dodávky obvazového, fixačního a krycího zdravotnického materiálu pro Karlovarskou krajskou nemocnici a.s. v rozsahu a souladu se zadávací dokumentací a jejími přílohami.
Interne KennungVZ 39/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens§ 56 zákona č. 134/2016 Sb.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial, 33141112 Heftpflaster, 33141113 Bandagen, 33141111 Klebeverband, 33141114 Verbandmull, 33141115 Watte für medizinische Zwecke, 33141117 Watte, 33141118 Wischkompressen
5. Los
LosLOT-0010
Titelčást 10 - Obvazy hadicové síťové
BeschreibungPředmětem plnění je uzavření rámcové dohody ve smyslu § 131 a násl. zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, s jedním vybraným dodavatelem na dobu 2 let. Na jejím základě budou realizovány průběžné dodávky hadicových síťových obvazů pro Karlovarskou krajskou nemocnici a.s. v rozsahu a souladu se zadávací dokumentací a jejími přílohami.
Interne KennungVZ 39/2026 - část 10
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141113 Bandagen
Optionen
Beschreibung der Optionen1) Zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje právo změnit dodavatele v průběhu trvání dohody na plnění předmětu této veřejné zakázky (případně i jen některé části), jestliže dojde k odstoupení zadavatele od takové dohody pro podstatné porušení dohody dodavatelem. Zadavatel je v takovém případě oprávněn obrátit se s žádostí o uzavření dohody na jiného účastníka. Tímto účastníkem bude dodavatel, který nebyl ze zadávacího řízení vyloučen, splnil veškeré požadavky stanovené zadavatelem a v hodnocení nabídek u dané části veřejné zakázky se umístil v pořadí bezprostředně za vybraným dodavatelem. V takovém případě je účastník povinen zadavateli doložit ve lhůtě 30 kalendářních dní od doručení žádosti o uzavření dohody dokumenty prokazující, že účastník stále splňuje zadavatelem požadované kvalifikační předpoklady a další podmínky pro plnění předmětu zakázky. Pokud tento dodavatel odmítne uzavřít dohodu nebo neprokáže splnění kvalifikačních předpokladů či další podmínky pro plnění předmětu zakázky, a to v rozsahu a způsobem stanoveným touto zadávací dokumentací a ve stanovené lhůtě, je zadavatel oprávněn vyzvat k uzavření dohody účastníka, který se v hodnocení nabídek u dané části veřejné zakázky umístil jako další v pořadí. Tento postup může zadavatel v případě neuzavření dohody opakovat, a to až do oslovení posledního účastníka, který se v hodnocení nabídek v rámci tohoto zadávacího řízení umístil v dané části veřejné zakázky jako poslední v pořadí. Dohoda s tímto účastníkem pak bude uzavřena za podmínek, které nabídnul ve své nabídce podané v původním zadávacím řízení, respektive pro danou část veřejné zakázky. 2) Pokud v průběhu platnosti dohody nastane situace, kdy není možné dodat vysoutěžený zdravotnický spotřební materiál (např. z důvodu dočasného výpadku na trhu nebo ukončení výroby), je dodavatel povinen nabídnout zadavateli jiný, kvalitativně a cenově srovnatelný produkt. V případě adekvátní náhrady nesmí cena takové náhrady převyšovat cenu konkrétního produktu, který nahrazuje, tj. cena adekvátní náhrady nesmí nikdy překročit cenu původní (nahrazovaného zdravotnického spotřebního materiálu). 3) Zadavatel si v průběhu trvání smluvního vztahu vyhrazuje právo v rámci smluvních podmínek ve všech sjednaných položkách odebírat inovované či nové výrobky, pokud budou svými charakteristikami odpovídat původní specifikaci uvedené v zadávacím řízení. 4) Změna ceny: - V případě, že v období mezi předložením nabídky účastníka a podpisem dohody, případně v průběhu plnění předmětu dohody dojde ke změnám sazeb DPH, upraví se nabídkové ceny s DPH. V takovém případě bude cena plnění upravena podle výše sazeb DPH platných v době plnění předmětu veřejné zakázky. - Vybraný dodavatel má právo navrhnout dodatkem ke dohodě změnu ceny zdravotnického spotřebního materiálu blíže uvedeného v příloze dohody, a to z důvodu růstu vstupních cen věcí, z nichž se skládá zboží (dále „vstupní ceny věcí“). Zadavatel je oprávněn dodatek ke dohodě uzavřít v případě, že nedojde k překročení limitu pro úpravy ceny plnění veřejné zakázky v souladu se zákonem. Nárůst vstupních cen věcí se vypočítává oproti vstupním cenám věcí platným ke dni uzavření dohody. Nárůst vstupních cen zdravotnického spotřebního materiálu musí být vybraným dodavatelem řádně odůvodněn a dokladován, jinak nelze dodatek ke dohodě uzavřít. O uzavření dodatku rozhoduje zadavatel na základě vlastního uvážení. - V případě snížení výrobní ceny zdravotnického spotřebního materiálu uvedeného v ceníku tvořícího přílohu č. 1 dohody, bude vybraným dodavatelem při fakturaci nejbližší dodávky adekvátně snížena celková cena a smluvní strany stvrdí tuto skutečnost v dodatku ke dohodě.
LosLOT-0011
Titelčást 11 - Sádry a podkladový materiál
BeschreibungPředmětem plnění je uzavření rámcové dohody ve smyslu § 131 a násl. zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, s jedním vybraným dodavatelem na dobu 2 let. Na jejím základě budou realizovány průběžné dodávky sáder a podkladového materiálu pro Karlovarskou krajskou nemocnici a.s. v rozsahu a souladu se zadávací dokumentací a jejími přílohami.
Interne KennungVZ 39/2026 - část 11
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial
LosLOT-0018
Titelčást 18 - Šátek trojcípý
BeschreibungPředmětem plnění je uzavření rámcové dohody ve smyslu § 131 a násl. zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, s jedním vybraným dodavatelem na dobu 2 let. Na jejím základě budou realizovány průběžné dodávky trojcípých šátků pro Karlovarskou krajskou nemocnici a.s. v rozsahu a souladu se zadávací dokumentací a jejími přílohami.
Interne KennungVZ 39/2026 - část 18
LosLOT-0019
Titelčást 19 - Transparentní polyuretanové filmové krytí, sterilní
BeschreibungPředmětem plnění je uzavření rámcové dohody ve smyslu § 131 a násl. zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, s jedním vybraným dodavatelem na dobu 2 let. Na jejím základě budou realizovány průběžné dodávky transparentního polyuretanového sterilního krytí pro Karlovarskou krajskou nemocnici a.s. v rozsahu a souladu se zadávací dokumentací a jejími přílohami.
Interne KennungVZ 39/2026 - část 19
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141111 Klebeverband
LosLOT-0020
Titelčást 20 - Transparentní fixační krytí s chlorhexidin-glukonátovým (CHG) polštářkem, sterilní
BeschreibungPředmětem plnění je uzavření rámcové dohody ve smyslu § 131 a násl. zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, s jedním vybraným dodavatelem na dobu 2 let. Na jejím základě budou realizovány průběžné dodávky transparentního fixačního sterilního krytí s CHG polštářkem pro Karlovarskou krajskou nemocnici a.s. v rozsahu a souladu se zadávací dokumentací a jejími přílohami.
Interne KennungVZ 39/2026 - část 20
LosLOT-0021
Titelčást 21 - Náplasti transparentní s polštářkem, sterilní
BeschreibungPředmětem plnění je uzavření rámcové dohody ve smyslu § 131 a násl. zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, s jedním vybraným dodavatelem na dobu 2 let. Na jejím základě budou realizovány průběžné dodávky sterilních transparentních náplastí s polštářkem pro Karlovarskou krajskou nemocnici a.s. v rozsahu a souladu se zadávací dokumentací a jejími přílohami.
Interne KennungVZ 39/2026 - část 21
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141112 Heftpflaster
LosLOT-0016
Titelčást 16 - Stehy náplasťové
BeschreibungPředmětem plnění je uzavření rámcové dohody ve smyslu § 131 a násl. zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, s jedním vybraným dodavatelem na dobu 2 let. Na jejím základě budou realizovány průběžné dodávky náplasťových stehů pro Karlovarskou krajskou nemocnici a.s. v rozsahu a souladu se zadávací dokumentací a jejími přílohami.
Interne KennungVZ 39/2026 - část 16
LosLOT-0015
Titelčást 15 - Fixace žilních katetrů, sterilní
BeschreibungPředmětem plnění je uzavření rámcové dohody ve smyslu § 131 a násl. zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, s jedním vybraným dodavatelem na dobu 2 let. Na jejím základě budou realizovány průběžné dodávky sterilních fixací žilních katetrů pro Karlovarskou krajskou nemocnici a.s. v rozsahu a souladu se zadávací dokumentací a jejími přílohami.
Interne KennungVZ 39/2026 - část 15
LosLOT-0014
Titelčást 14 - Náplasti na cívce, nesterilní
BeschreibungPředmětem plnění je uzavření rámcové dohody ve smyslu § 131 a násl. zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, s jedním vybraným dodavatelem na dobu 2 let. Na jejím základě budou realizovány průběžné dodávky nesterilních náplastí na cívce pro Karlovarskou krajskou nemocnici a.s. v rozsahu a souladu se zadávací dokumentací a jejími přílohami.
Interne KennungVZ 39/2026 - část 14
LosLOT-0013
Titelčást 13 - Náplasti v roli, nesterilní
BeschreibungPředmětem plnění je uzavření rámcové dohody ve smyslu § 131 a násl. zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, s jedním vybraným dodavatelem na dobu 2 let. Na jejím základě budou realizovány průběžné dodávky nesterilních náplastí v roli pro Karlovarskou krajskou nemocnici a.s. v rozsahu a souladu se zadávací dokumentací a jejími přílohami.
Interne KennungVZ 39/2026 - část 13
LosLOT-0012
Titelčást 12 - Náplasti z netkané textilie s polštářkem, sterilní
BeschreibungPředmětem plnění je uzavření rámcové dohody ve smyslu § 131 a násl. zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, s jedním vybraným dodavatelem na dobu 2 let. Na jejím základě budou realizovány průběžné dodávky sterilních náplastí z netkané textilie s polštářkem pro Karlovarskou krajskou nemocnici a.s. v rozsahu a souladu se zadávací dokumentací a jejími přílohami.
Interne KennungVZ 39/2026 - část 12
LosLOT-0017
Titelčást 17 - Poinjekční náplast
BeschreibungPředmětem plnění je uzavření rámcové dohody ve smyslu § 131 a násl. zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, s jedním vybraným dodavatelem na dobu 2 let. Na jejím základě budou realizovány průběžné dodávky poinjekčních náplastí pro Karlovarskou krajskou nemocnici a.s. v rozsahu a souladu se zadávací dokumentací a jejími přílohami.
Interne KennungVZ 39/2026 - část 17
LosLOT-0001
Titelčást 1 - Vata buničitá a obvazová
BeschreibungPředmětem plnění je uzavření rámcové dohody ve smyslu § 131 a násl. zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, s jedním vybraným dodavatelem na dobu 2 let. Na jejím základě budou realizovány průběžné dodávky vaty buničité a obvazové pro Karlovarskou krajskou nemocnici a.s. v rozsahu a souladu se zadávací dokumentací a jejími přílohami.
Interne KennungVZ 39/2026 - část 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141117 Watte
LosLOT-0009
Titelčást 9 - Obinadla hydrofilní
BeschreibungPředmětem plnění je uzavření rámcové dohody ve smyslu § 131 a násl. zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, s jedním vybraným dodavatelem na dobu 2 let. Na jejím základě budou realizovány průběžné dodávky hydrofilních obinadel pro Karlovarskou krajskou nemocnici a.s. v rozsahu a souladu se zadávací dokumentací a jejími přílohami.
Interne KennungVZ 39/2026 - část 9
LosLOT-0008
Titelčást 8 - Obinadla kompresivní
BeschreibungPředmětem plnění je uzavření rámcové dohody ve smyslu § 131 a násl. zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, s jedním vybraným dodavatelem na dobu 2 let. Na jejím základě budou realizovány průběžné dodávky kompresivních obinadel pro Karlovarskou krajskou nemocnici a.s. v rozsahu a souladu se zadávací dokumentací a jejími přílohami.
Interne KennungVZ 39/2026 - část 8
LosLOT-0007
Titelčást 7 - Absorpční komprese
BeschreibungPředmětem plnění je uzavření rámcové dohody ve smyslu § 131 a násl. zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, s jedním vybraným dodavatelem na dobu 2 let. Na jejím základě budou realizovány průběžné dodávky absorpčních kompres pro Karlovarskou krajskou nemocnici a.s. v rozsahu a souladu se zadávací dokumentací a jejími přílohami.
Interne KennungVZ 39/2026 - část 7
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141115 Watte für medizinische Zwecke
LosLOT-0006
Titelčást 6 - Komprese z netkané textilie
BeschreibungPředmětem plnění je uzavření rámcové dohody ve smyslu § 131 a násl. zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, s jedním vybraným dodavatelem na dobu 2 let. Na jejím základě budou realizovány průběžné dodávky kompres z netkané textilie pro Karlovarskou krajskou nemocnici a.s. v rozsahu a souladu se zadávací dokumentací a jejími přílohami.
Interne KennungVZ 39/2026 - část 6
LosLOT-0005
Titelčást 5 - Komprese z gázy
BeschreibungPředmětem plnění je uzavření rámcové dohody ve smyslu § 131 a násl. zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, s jedním vybraným dodavatelem na dobu 2 let. Na jejím základě budou realizovány průběžné dodávky kompres z gázy pro Karlovarskou krajskou nemocnici a.s. v rozsahu a souladu se zadávací dokumentací a jejími přílohami.
Interne KennungVZ 39/2026 - část 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141114 Verbandmull
LosLOT-0004
Titelčást 4 - Tampony stáčené
BeschreibungPředmětem plnění je uzavření rámcové dohody ve smyslu § 131 a násl. zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, s jedním vybraným dodavatelem na dobu 2 let. Na jejím základě budou realizovány průběžné dodávky tampónů stáčených pro Karlovarskou krajskou nemocnici a.s. v rozsahu a souladu se zadávací dokumentací a jejími přílohami.
Interne KennungVZ 39/2026 - část 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141118 Wischkompressen
LosLOT-0003
Titelčást 3 - Tampony prošívané (břišní roušky)
BeschreibungPředmětem plnění je uzavření rámcové dohody ve smyslu § 131 a násl. zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, s jedním vybraným dodavatelem na dobu 2 let. Na jejím základě budou realizovány průběžné dodávky tampónů prošívaných pro Karlovarskou krajskou nemocnici a.s. v rozsahu a souladu se zadávací dokumentací a jejími přílohami.
Interne KennungVZ 39/2026 - část 3
LosLOT-0002
Titelčást 2 - Gáza skládaná / longety sterilní
BeschreibungPředmětem plnění je uzavření rámcové dohody ve smyslu § 131 a násl. zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, s jedním vybraným dodavatelem na dobu 2 let. Na jejím základě budou realizovány průběžné dodávky gázy skládané/longety sterilní pro Karlovarskou krajskou nemocnici a.s. v rozsahu a souladu se zadávací dokumentací a jejími přílohami.
Interne KennungVZ 39/2026 - část 2