508377-2026 - Ergebnis
Polen – Chirurgische Implantate – Sprzedaż i dostawa sprzętu i asortymentu niezbędnego dla potrzeb Oddziału Neurochirurgii Szpitala Specjalistycznego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSprzedaż i dostawa sprzętu i asortymentu niezbędnego dla potrzeb Oddziału Neurochirurgii Szpitala Specjalistycznego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu
BeschreibungPrzedmiot zamówienia obejmuje sprzedaż i dostawę sprzętu i asortymentu niezbędnego dla potrzeb Oddziału Neurochirurgii Szpitala Specjalistycznego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu, w tym: Postępowanie podzielone jest na 7 Grup asortymentowych.
Vorherige Bekanntmachung231472-2026
Interne KennungSzS.ZP.261.17.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensWykonawca przygotowuje ofertę przy pomocy interaktywnego „Formularza ofertowego” udostępnionego przez Zamawiającego na Platformie e-Zamówienia i zamieszczonego w podglądzie postępowania w zakładce „Informacje podstawowe” oraz zgodnie ze wzorem stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy). Formularz asortymentowo-cenowy stanowi integralną część Formularza ofertowego. Zalogowany Wykonawca posiadający odpowiednie uprawnienia uzyskuje możliwość przygotowania oferty na przygotowanym przez Zamawiającego Formularzu ofertowym. Użycie przycisku „Wypełnij” widocznego pod „Formularzem ofertowym” powoduje automatyczne pobranie danych Wykonawcy wprowadzonych przez niego podczas rejestracji. Wykonawca zobowiązany jest do zweryfikowania poprawności danych automatycznie pobranych przez system z jego konta (w szczególności nazwy Wykonawcy) i uzupełnienia pozostałych informacji dotyczących Wykonawcy/Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia. Następnie Wykonawca powinien pobrać „Formularz ofertowy”, zapisać go na dysku komputera użytkownika, uzupełnić pozostałymi danymi wymaganymi przez Zamawiającego i ponownie zapisać na dysku komputera użytkownika oraz podpisać odpowiednim rodzajem podpisu. Uwaga! Nie należy zmieniać nazwy pliku nadanej przez Platformę e-Zamówienia. Zapisany „Formularz ofertowy” należy zawsze otwierać w programie Adobe Acrobat Reader DC. Dokumenty, oświadczenia, lub podmiotowe środki dowodowe, przedmiotowe środki dowodowe składane wraz z ofertą: a)oświadczenia o niepodleganiu wykluczeniu, spełnianiu warunków udziału w postępowaniu w zakresie wskazanym przez Zamawiającego na formularzu jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (Załącznik nr 3 do SWZ) oraz na Załączniku nr 3a do SWZ tj. Oświadczenie wykonawcy/wykonawcy wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5K Rozporządzenia 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 Ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego b)w przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, oświadczenie, o którym mowa w pkt. a) każdy z wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia składa oddzielnie jako oświadczenie własne c)przedmiotowe środki dowodowe tj.: -oświadczenie, że oferowany asortyment posiada dokumenty wymagane przez obowiązujące prawo na podstawie których może być wprowadzony do obrotu i stosowania w placówkach ochrony zdrowia RP (Załącznik nr 5 do SWZ) d) pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania Wykonawcy, Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (o ile dotyczy) e)pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania wszystkich Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania Wykonawcy (np. umowa o współdziałaniu). Pełnomocnik może być ustanowiony do reprezentowania Wykonawców w postępowaniu albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy (o ile dotyczy). Oferta powinna być podpisana przez osobę upoważnioną do reprezentowania Wykonawcy, zgodnie z formą reprezentacji Wykonawcy określoną w rejestrze lub innym dokumencie, właściwym dla danej formy organizacyjnej Wykonawcy albo przez upełnomocnionego przedstawiciela Wykonawcy. Oferta powinna być sporządzona w języku polskim w formie elektronicznej. Jeżeli oferta zawiera informacje stanowiące tajemnicę przedsiębiorstwa w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji, Wykonawca powinien nie później niż w terminie składania ofert, zastrzec, że nie mogą one być udostępnione oraz wykazać, iż zastrzeżone informacje stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa. Informacje stanowiące tajemnicę przedsiębiorstwa powinny zostać złożone w osobnym pliku wraz z jednoczesnym zaznaczeniem polecenia „Załącznik stanowiący tajemnicę przedsiębiorstwa” a następnie wraz z plikami stanowiącymi jawną część zaszyfrowane.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33184100 Chirurgische Implantate
5. Los
LosLOT-0001
TitelGRUPA 1 - Materiały jednorazowe do systemu neuronawigacji śródoperacyjnej Stealth Statim S8 będąca na wyposażeniu Zamawiającego - KOMIS
BeschreibungGRUPA 1 - Materiały jednorazowe do systemu neuronawigacji śródoperacyjnej Stealth Statim S8 będąca na wyposażeniu Zamawiającego - KOMIS Poz. 1 - Jednorazowy zestaw do wykonywania nawigowanych biopsji współdziałający z systemem optycznym neuronawigacji , skład zestawu :- igła biopsyjna wraz z miarka ogranicznikiem, wężykiem aspiracyjnym kpl. 5 Poz. 2 - Jednorazowe, optyczne markery do neuronawigacji, Markery współpracujące z posiadanym przez Zamawiającego instrumentarium pasywnym i aktywnym do zabiegów w obrębie głowy z włączeniem biopsji z użyciem systemu neuronawigacji Pakowanie podwójne sterylne. Możliwość wyboru opakowań zbiorczych z podajnikami. szt. 1000 Poz. 3 - Nawigowana Igła biopsyjna, PakNeedle - szt. 5 Poz. 4 - Piny do montażu ramki referencyjnej w talerzu kości biodrowej - szt. 5 Poz. 5 - Nawigowane wiertła i ostrza zintegrowane z kątnicą - kpl. 50 Poz. 6 - Nawigowane wiertła i ostrza do kątnic 10,14 i 15 cm - szt. 30 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.
Interne KennungGRUPA 1
Optionen
Beschreibung der Optionen1.Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania prawa opcji w przypadku niewyczerpania wartości umowy, o której mowa w § 6 ust. 1, w „okresie podstawowym” określonym w § 11 umowy. 2.Decyzję co do możliwości skorzystania z prawa opcji Zamawiający uzależnia od swoich bieżących potrzeb oraz wykorzystania wartości umowy określonej w § 6 ust. 1 umowy. 3.Zastosowanie przez Zamawiającego prawa opcji będzie polegać na powtórzeniu tych samych dostaw jak te, które są świadczone przez Wykonawcę, z którym została zawarta niniejsza umowa w sprawie zamówienia publicznego. 4.Wszystkie wymagania zawarte w umowie i SWZ dotyczą także realizacji zamówienia w ramach prawa opcji. W przypadku zastosowania prawa opcji żadna cena wskazana w Formularzu asortymentowo-cenowym Wykonawcy, nie ulegnie zmianie za wyjątkiem przypadków i na zasadach opisanych w umowie. 5.Przy zastosowaniu prawa opcji Wykonawca będzie świadczył dostawy w okresie nie dłuższym niż 6 miesięcy, następujących po dniu, wskazanym w umowie jako dzień zakończenia świadczenia dostawy w „okresie podstawowym”. 6.Zamawiający może wykonać prawo opcji wielokrotnie i w dowolnym dniu przed upływem „okresu podstawowego” lub w okresie obowiązywania umowy wskutek skorzystania z opcji. Zamawiający złoży Wykonawcy oświadczenie o zastosowaniu prawa opcji. Niezłożenie oświadczenia we wskazanym w zdaniu poprzednim terminie będzie oznaczało, że Zamawiający rezygnuje z zastosowania prawa opcji. 7.W przypadku zastosowania przez Zamawiającego prawa opcji oświadczenie, o którym mowa w ust. 6 będzie stanowiło integralną część Umowy.
LosLOT-0002
TitelGRUPA 2 - Klatki międzytrzonowe do odcinka szyjnego - KOMIS
BeschreibungGRUPA 2 - Klatki międzytrzonowe do odcinka szyjnego - KOMIS Poz. 1 - Klatka międzytrzonowa szyjna tytanowa ACIF 3D blokowana wkrętami. Klatka międzytrzonowa, wprowadzana z dostępu przedniego do kręgosłupa szyjnego wraz z 2 wkrętami szyjnymi wkręcanymi przez klatkę pod kątem do sąsiadujących trzonów. Dwa rodzaje klatek: kątowe oraz wypukłe (anatomiczne). Dwie odmiany gabarytowe (szerokość x głębokość): 15x12mm, 17x13mm, dostępne w 6 rozmiarach wysokości w zakresie od 5 do 10mm dla każdej z odmian kształtowych. Ząbkowana górna i dolna powierzchnia zwiększająca stabilność osadzenia implantu oraz zapobiegająca jego migracji. Dodatkowo implanty wyposażone w 2 wkręty szyjne, zabezpieczające przed wysunięciem się implantu z przestrzeni międzykręgowej. Dostępność 2 rodzajów wkrętów szyjnych samowiercące i samogwintujące w 2 zakresach średnic 3,5mm i 4,0mm w zakresie długości 10-16mm. Trwałe oznakowanie implantów w celu ich identyfikacji. Implanty dostarczane w wersji sterylnej. Zestaw narzędzi zawierający komplet przymiarów dla ułatwienia doboru rozmiaru implantu oraz nakładki celujące, trokary umożliwiające jednoznaczne przygotowanie miejsca pod osadzenie wkrętów szyjnych. Kompaktowy zestaw palet do przechowywania i sterylizacji narzędzi. Skład kompletu: 1 tytanowa klatka, 2 wkręty szyjne blokowane. A/Klatka tytanowa - szt. 20 B/Wkręt blokujący - szt. 400 Poz. 2 - Klatka międzytrzonowa szyjna tytanowa, typu ACIF 3D. Klatka szyjna, wprowadzana z dostępu przedniego do kręgosłupa szyjnego. Implanty wykonane ze stopu tytanu o budowie przestrzennej kratowej 3D do stabilizacji międzytrzonowej kręgosłupa. Konstrukcja przestrzenna sprzyjająca przerostowi kostnemu. Dwa rodzaje klatek: kątowe oraz wypukłe (anatomiczne). Trzy odmiany gabarytowe (szerokość x głębokość): 13x11mm, 15x12mm, 17x13mm, dostępne w 7 rozmiarach wysokości w zakresie od 4 do 10mm dla każdej z odmian kształtowych. Ząbkowana górna i dolna powierzchnia zwiększająca stabilność osadzenia implantu oraz zapobiegająca jego migracji. Dodatkowo implanty wyposażone 2 kolce na górnej i 2 kolce na dolnej powierzchni, zabezpieczające przed wysunięciem się implantu z przestrzeni międzykręgowej. Dostępne implanty bez kolców. Trwałe oznakowanie implantów w celu ich identyfikacji. Implanty dostarczane w wersji sterylnej. Zestaw narzędzi zawierający komplet przymiarów dla ułatwienia doboru rozmiaru implantu, raszple oraz dystraktor szyjny Caspara z grotami dwóch rozmiarach długości. Kompaktowy zestaw palet do przechowywania i sterylizacji narzędzi. Skład kompletu: 1 tytanowa klatka międzytrzonowa typu 3D. A/Klatka szyjna - szt. 80 Poz. 3 - Klatka międzytrzonowa szyjna z PEEK typu ACIF PEEK z wypełnieniem. Klatka szyjna, wprowadzana z dostępu przedniego do kręgosłupa szyjnego, wykonana z PEEK (Polieteroeteroketon). Dwie odmiany kształtowe: kątowa oraz wypukła (anatomiczna). Trzy odmiany gabarytowe (szerokość x głębokość): 13x11mm, 15x12mm, 17x13mm, dostępne w 7 rozmiarach wysokości w zakresie od 4 do 10mm dla każdej z odmian kształtowych. Ząbkowana górna i dolna powierzchnia zwiększająca stabilność osadzenia implantu oraz zapobiegająca jego migracji. Dostępne implanty w wersji wyposażonej w tantalowe kolce, dodatkowo zabezpieczające przed wysunięciem się implantu z przestrzeni międzykręgowej. Duży otwór widoczny w płaszczyźnie poziomej przeznaczony na przeszczep kostny umożliwiający przerost tkanki kostnej. Nieprzezierne dla promieni RTG tantalowe znaczniki radiologiczne, dla jednoznacznego zobrazowania miejsca położenia implantu. Trwałe oznakowanie implantów w celu ich identyfikacji. Dostarczane w wersji sterylnej. Zestaw narzędzi zawierający komplet przymiarów dla ułatwienia doboru rozmiaru implantu, raszple oraz dystraktor szyjny Caspara z grotami dwóch rozmiarach długości. Kompaktowy zestaw palet do przechowywania i sterylizacji narzędzi. Substytut kości dostępny w formie pasty hydroksyapatytowej, wielkość opakowania 1.0cc, 3.0cc oraz 5.0cc (strzykawka). Skład kompletu: 1 klatka międzytrzonowa, 1 wypełnienie w postaci pasty. A/Klatka szyjna PEEK - szt. 60 B/ Wstrzykiwalny substytut kości 1cc - op. 30 C/ Wstrzykiwalny substytut kości 3cc - op. 10 D/ Wstrzykiwalny substytut kości 5cc - op. 5 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.
Interne KennungGRUPA 2
LosLOT-0003
TitelGRUPA 3 - Płytki i protezy odcinka szyjnego kręgosłupa KOMIS
BeschreibungGRUPA 3 - Płytki i protezy odcinka szyjnego kręgosłupa KOMIS Poz. 1 - Dynamiczny system do płytkowej stabilizacji przedniej kręgosłupa szyjnego. Płytki szyjne tytanowe o wymiarach 23-89 mm i rozstawem otworów ze skokiem max. 2mm. Płytki 4-otworowe (23-28mm), 6-otworowe (37-46mm), 8-otworowe (50-65mm), 10-otworowe (69-89mm). Niski profil (wys. max. 2mm w części środkowej płytki), wstępnie dostosowane kształtem do anatomii kręgosłupa (wygięcie wzdłużne i poprzeczne). Wkręty samogwintujące oraz wkręty samowiercące wielokątne o średnicy 4mm, dł. 12-18 mm ze skokiem co 2mm, oraz rewizyjne / osteoporotyczne o średnicy 4,5mm, dł. 12-18 mm ze skokiem co 2mm. Dostępność wkrętów sztywnych. Ruchomość wkrętów wielokątnych w zakresie 20 stopni (±10) wzdłuż osi płytki i 20 stopni (-4 i +16) w poprzek osi płytki. Wkręty blokowane wewnętrznie, zatrzaskowo (blokada musi zapobiegać wykręcaniu się wkrętu, pozostawiając możliwość mikroruchów w obrębie stabilizowanych kręgów). Każdy wkręt blokowany niezależnie, bez dodatkowych elementów blokujących na powierzchni płytki. Rodzaje wkrętów kodowane kolorami. Wkręty o atraumatycznym zakończeniu i niskim profilu łba, nie wystającym ponad powierzchnię płytki. Mmożliwość dogięcia płytki bez utraty możliwości zablokowania/odblokowania wkrętu. Materiał wykonania: stop tytanu. Skład kompletu: 1 płytka szyjna, 4 wkręty szyjne. A/Płytka szyjna - szt. 20 B/Wkręt blokujący - szt. 80 Poz. 2 - Regulowana proteza trzonu odcinka szyjnego, stop tytanu. Implant zastępujący trzon kręgowy, wykonany ze stopu tytanu w technologii druku 3D do odcinka szyjnego kręgosłupa. Skład kompletu: 1 proteza regulowana trzonu.Implantacja z dostępu przedniego. Implant posiadający mechanizm śrubowy umożliwiający płynną regulację dystrakcję in vivo. Trapezoidalny kształt powierzchni oporowych zapewniający maksymalną stabilność i powierzchnię podparcia pomiędzy trzonami kręgowymi. Ściany boczne implantu z przestrzenną strukturą przyśpieszają i zwiększają osteointegrację. Dodatkowo posiadające okno do uzupełnienia przeszczepem autogennym lub substytutem kości. Implant posiadający wychylny kątowo talerzyk oporowy pozwalający na precyzyjną adaptację implantu do anatomii pacjenta. Obie powierzchnie oporowe wyposażone w zęby i 4 kolce minimalizują zjawisko migracji implantu i zapewniające dużą stabilność międzytrzonową. Implant musi posiadać blokadę w postaci wkręta blokującego mobilność ruchomego talerzyka oporowego. Implanty dostępne w dwóch gabarytach szerokości 15x12mm oraz 17x13mm. Rozmiary znakowane kolorami. Dla każdej wielkości dostępne po rozmiarów implantów w zakresach 12-17mm, 15-22mm, 20-31mm, 29-48mm, 46-75mm. Możliwość odtworzenia lordozy w zakresie od 0-19 stopni. Implanty dostarczane w formie sterylnej (ważność sterylizacji min.3 lata). Nieskomplikowane instrumentarium, w skład którego wchodzą intuicyjne w obsłudze narzędzia,narzędzie do wprowadzania implantu z mechanizmem jego płynnej regulacji wysokości in situ. W zestawie muszą znajdować się szczypce dystrakcyjne, za pomocą których można określić wysokość implantu. Skład kompletu: 1 proteza regulowana trzonu. A/ Regulowana proteza trzonu - szt. 10 Poz. 3 - Stałe protezy trzonu. Tytanowy implant zastępujący trzon kręgowy w postaci cienkościennej, perforowanej tulei z możliwością docięcia na żądany wymiar. Wewnątrz protezy duży potwór na przeszczep kostny. Protezy dostępne w zakresie średnic: 10, 12, 15 mm, umożliwiający dobór implantów do odcinka szyjnego kręgosłupa. Średnice kodowane kolorami. Szeroki wybór przyciętych na wymiar wysokości od 7mm do 88mm w odcinku szyjnym. Protezy posiadające talerzyki oporowe zmniejszające ryzyko osiadania implantu w trzonach kręgowych dla wszystkich średnic protezy tj. 10, 12, 15mm, Średnice kodowane kolorami adekwatnie do średnic trzonów. Talerzyki w wersjach płaskich 0 i kątowych 2,5° i 5°. Ząbkowana powierzchnia talerzy oporowych zwiększająca stabilność osadzenia implantu oraz zmniejszająca ryzyko migracji. Talerze oporowe montowane w trzonach perforowanych metodą wciskową (press-fit), bez konieczności użycia dodatkowych elementów zabezpieczających. Protezy w paletach do przechowywania oraz sterylizacji. W zestawie narzędzi szczypce do przycinania trzonów perforowanych na żądaną długość. W zestawie przyrząd do montażu trzonów perforowanych z talerzami oporowymi, uniwersalny dla wszystkich średnic i długości implantów. Dwa rodzaje podajników do implantów, umożliwiających mocowanie za średnicy zewnętrznej implantów oraz mocowanie w perforacjach implantu. Dostępne szczypce do równoległej dystrakcji trzonów kręgowych z wymiennymi szczękami dla zapewnienia mniejszego lub większego rozstawu ramion dystraktora. Narzędzia zaopatrzone w silikonowe rękojeści, zestaw palet i kontenerów do przechowywania i sterylizacji narzędzi. Skład kompletu: 1 proteza trzonu, 2 talerzyki oporowe. A/ Proteza szyjna - szt. 5 B/ Talerzyk oporowy - szt. 10 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.
Interne KennungGRUPA 3
LosLOT-0004
TitelGRUPA 4 Stabilizacja tylna do odcinka szyjnego KOMIS
BeschreibungGRUPA 4 Stabilizacja tylna do odcinka szyjnego KOMIS Poz. 1 - Stabilizacja tylna szyjna, materiał stop tytanu. System szyjny składający się z prętów, śrub wieloosiowych przeznasadowych a także haków laminarnych oraz blokerów. Pręty o średnicy 3,5mm w zakresie długości od 40-240mm. Dostępność prętów dwuśrednicowych umożliwiających wykonanie stabilizacji długoodcinkowych. System umożliwia osadzenie pręta od góry z punktu widzenia operatora zakończenie tulipanowe. Śruby poliaksjalne kielichowe do odcinka szyjnego z pełnym gwintem w trzech średnicach 3,5 – 4,5mm oraz częściowo gwintowane o dwóch średnicach 3,5 do 4,0. Długość śrub od 10–40mm ze skokiem co 2mm. Śruby częściowo gwintowane w zakresie długości od 24 do 36mm (skok co 2mm). Kielich śruby o średnicy nie przekraczającej 8,5mm oraz wysokości maksymalnie 10mm. Możliwość kątowego wychylenia śruby w stosunku do kielicha ok. 45stopni w każdym kierunku. Gwintowany trzpień o zarysie cylindrycznym na końcu przechodzący w stożek zakończony powierzchnią sferyczną (śruba atraumatyczna) z trzema gwintującymi zacięciami, gwint kostny o zarysie trapezowym. Haki laminarne minimum 2 dwa rozmiary. Średnice kodowane kolorami. Wkręt blokujący o ujemnym zarysie gwintu, zapobiegającym rozchylaniu się ramion kielicha śruby. Wkręt blokujący jest wspólny dla śrub poliaksjalnych, haków. Wkręty posiadające gwint kostny trapezowy. Mechanizm blokowania umożliwiający jednoznaczne, powtarzalne blokowanie śruby kluczem dynamometrycznym 3,3Nm. Możliwość rewizyjnego usunięcia implantów. W systemie dostępne również łączniki poprzeczne prętów typu „head to head” mocowany do kielichów śrub poliaksjalnych za pomocą wkrętki wprowadzanej zamiast standardowego wkrętu blokującego. Łącznik pozwala na poprzeczne połączenie prętów ustawionych względem siebie skośnie. Różne długości od 29 do 55mm. Dostępność łączników przegubowych typu mocowanych na prętach. Łącznik pozwala na poprzeczne połączenie prętów ustawionych względem siebie skośnie (do 90° w jednej płaszczyźnie). Różne długości od 29 do 55mm. Łączniki boczne oraz łączniki prętowe. Skład kompletu: 4 śruby szyjne /haki szyjne, 4 wkręty blokujące, 2 pręty szyjne. A/Śruba szyjna, hak - szt. 20 B/Wkręt blokujący - szt. 20 C/Pręt kręgosłupowy - szt. 10 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.
Interne KennungGRUPA 4
LosLOT-0005
TitelGRUPA 5 - Zestaw do leczenia wodogłowia KOMIS
BeschreibungGRUPA 5 - Zestaw do leczenia wodogłowia KOMIS Poz. 1 - Zastawka stało-ciśnieniowa typu Codman Hakim. Mechanizm zastawkowy kulkowo-spręzynowy, posiadający 5 rodzajów ciśnień otwarcia mechanizmu. szt. 3 Poz. 2 - Zastawka stało-ciśnieniowa typu Codman Hakim z mechanizmem antysyfonowym typu SiphonGuard. Mechanizm zastawkowy kulkowo-spręzynowy, posiadający 5 rodzajów ciśnień otwarcia mechanizmu. szt. 3 Poz. 3 - Zestaw drenów zastawkowych typu Bactiseal. Zestaw zawiera: Dren komorowy typu Bactiseal Długość: 14 cm, Średnica wewnętrzna (ID): 1,4 mm, Średnica zewnętrzna (OD): 2,7 mm. Prowadnik/sztylet wykonany ze stali nierdzewnej. Adapter kątowy. Dren otrzewnowy typu Bactiseal. Długość: 120 cm, Średnica wewnętrzna (ID): 1,0 mm, Średnica zewnętrzna (OD): 2,2 mm. Dreny silikonowe impregnowane 0,15% klindamycyny i 0,054% rifampicyny, w celu przeciwdziałania zakażeniom wywoływanym przez bakterie Gram-dodatnie. Bactiseal eliminuje 100% docelowych drobnoustrojów w ciągu 52 godzin i zapewnia stałą ochronę wszystkich powierzchni cewnika do 50 dni szt. 3 Poz. 4 - Dren otrzewnowy typu Bactiseal. Długość: 120 cm, Średnica wewnętrzna (ID): 1,0 mm, Średnica zewnętrzna (OD): 2,2 mm. Dreny silikonowe impregnowane 0,15% klindamycyny i 0,054% rifampicyny, w celu przeciwdziałania zakażeniom wywoływanym przez bakterie Gram-dodatnie. Bactiseal eliminuje 100% docelowych drobnoustrojów w ciągu 52 godzin i zapewnia stałą ochronę wszystkich powierzchni cewnika do 50 dni. szt. 6 Poz. 5 - Dren komorowy typu Bactiseal. Długość: 14 cm, Średnica wewnętrzna (ID): 1,4 mm, Średnica zewnętrzna (OD): 2,7 mm. Wraz z cewnikiem komorowym opakowanie zawiera: Prowadnik/sztylet wykonany ze stali nierdzewnej, Adapter kątowy. Dreny silikonowe impregnowane 0,15% klindamycyny i 0,054% rifampicyny, w celu przeciwdziałania zakażeniom wywoływanym przez bakterie Gram-dodatnie. Bactiseal eliminuje 100% docelowych drobnoustrojów w ciągu 52 godzin i zapewnia stałą ochronę wszystkich powierzchni cewnika do 50 dni. szt. 6 Poz. 6 - System szczeliwa typu DuraSeal, stosowany w operacjach neurochirurgicznych w obrębie czaszki zapewniający wodoszczelne zamknięcie opony twardej, elastyczne hydrożelowe szczeliwo zapewniające wodoszczelność szwu opony twardej uniemożliwiając wyciek płynu mózgowo-rdzeniowego szt. 20 Poz. 7 - System szczeliwa typu DuraSeal Xact, stosowany w operacjach kręgosłupa zapewniający wodoszczelne zamknięcie opony twardej i jako bariera adhezyjna hamująca pozabiegowe zrosty wokółoponowe elastyczne hydrożelowe szczeliwo zapewniające wodoszczelność szwu opony twardej uniemożliwiając wyciek płynu mózgowo-rdzeniowego szt. 1 Poz. 8 - Aplikator do systemu szczeliwa typu DuraSeal, jałowy, o długości 15cm lub 8cm, pakowany w zestawach po 5 sztuk w opakowaniu. szt. 40 Poz. 9 - Matryca kolagenowa typu DuraGen Plus, wchłanialny materiał wszczepialny, stosowanym do naprawy i pokrywania ubytków opony twardej i jako zapora zapobiegająca zrostom około-oponowym. Matryca kolagenowa: łatwa w aplikacji, kładzina na ubytek opony bez obszywania, miękka, białą, giętka, spoista, porowata, dostarczana sterylna, niepyrogenna, do jednorazowego użycia, w dwuwarstwowym opakowaniu, możliwa do aplikacji w połaczeniu ze szczeliwem typu DuraSeal. Rozmiar: 2,5x2,5cm. szt. 20 Poz. 10 - Matryca kolagenowa typu DuraGen Plus, wchłanialny materiał wszczepialny, stosowanym do naprawy i pokrywania ubytków opony twardej i jako zapora zapobiegająca zrostom około-oponowym. Matryca kolagenowa: łatwa w aplikacji, kładzina na ubytek opony bez obszywania, miękka, białą, giętka, spoista, porowata, dostarczana sterylna, niepyrogenna, do jednorazowego użycia, w dwuwarstwowym opakowaniu, możliwa do aplikacji w połaczeniu ze szczeliwem typu DuraSeal. Rozmiar: 12,5x17,5cm. szt. 5 Poz. 11 - Zestaw do drenażu płynu mózgowo rdzeniowego, typu EDS3, zawierający: linię pacjentado monitorowania ciśnienia z zielonym paskiem, dwa wejścia do pobierania próbek płynu bez konieczności nakłucia igłą, antybakteryjny filtr hydrofobiczny, biuretę 50 ml, kierunkowy zawór , rzepy Velcro i linka do mocowania, urządzenie poziomujące, wymienne ,wyskalowane worki drenażow o pojemnści 700 ml. szt. 10 Poz. 12 - Zestaw drenu komorowego zawierający, typu Bactiseal EVD: sterylny dren dokomorowy z paskiem baru, Dreny silikonowe impregnowane 0,15% klindamycyny i 0,054% rifampicyny, w celu przeciwdziałania zakażeniom wywoływanym przez bakterie Gram-dodatnie. Bactiseal eliminuje 100% docelowych drobnoustrojów w ciągu 52 godzin i zapewnia stałą ochronę wszystkich powierzchni cewnika do 50 dni. dł. 35 cm, śr. zew. 3,0 mm, śr. wew. 1,6 mm, łacznik luer, 1 kołnierz do szwów, trokar 10 Fr. dł 15 cm, żółta zaślepka męska szt. 10 Poz. 13 - Zestaw drenu lędźwiowego z otwartym końcem do drenażu płynu mózgowo rdzeniowego, typu EDS3. Zestaw zawierający: sterylny dren lędźwiowy z otwartym końcem 80 cm, śr. zew. 1,5 mm, śr. wew. 0,7 mm, igła Tuohy 14 G x 88 mm, adapter luer, 2 kołnierze do szwów, opatrunek Veni-Guard, przewód odciążający, igła tępa 22 G, żółta zaślepka męska szt. 10 Poz. 14 - Worek wymienny do drenażu zewnętrznego: zawór antyrefluksowy, pojemność worka 700 ml, opakowanie zawiera 5 szt. szt. 10 Poz. 15 - Użądzenie antysyfonowe typu SiphonGuard z kulkowym mechanizmem blokującym i spiralnym systemem przepływu ograniczającym zmiany ciśnienia. szt. 5 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.
Interne KennungGRUPA 5
LosLOT-0006
TitelGRUPA 6 - System bipolarny do małoinwazyjnej niskotemperaturowej dekompresji dysków kręgosłupa w chorobie zwyrodnieniowej w odcinku szyjnym i lędźwiowym KOMIS
BeschreibungGRUPA 6 - System bipolarny do małoinwazyjnej niskotemperaturowej dekompresji dysków kręgosłupa w chorobie zwyrodnieniowej w odcinku szyjnym i lędźwiowym KOMIS Poz. 1 - Bipolarny sterylny jednorazowy system do dekompresji dysków kręgosłupa w chorobie zwyrodnieniowej w odcinku szyjnym i lędźwiowym Elektrody jednorazowe zapewniające wysoką precyzję-max. Do 1mm od krawędzi elektrody, współpracujące i automatycznie rozpoznawane przez generator prądu o zmiennej częstotliowości 4-16mHz9 ze skokiem co 4mHz). Niska temperatura oddziaływania elektrody na tkanki <50st C. Czas pracy elektrody podczas zabiegu dekompresji: max. 3 sekundy w 4 powtórzeniach dla odcinka szyjnego. Automatyczne ustawienie wartości generatora 16W dla odcinka szyjnego i 25W dla odcinka lędźwiowego po podłączeniu elektrody W zestawie igła dostępowa o średnicy17G dla odcinka lędźwiowego oraz 19G dla odcinka szyjnego. Możliwość wykorzystania wielorazowych kleszczyków do wybrania materiału dyskowego przez igłę dostępową średnicy 11G zawartą w zestawie. Skład kompletu: 1 zestaw sterylny jednorazowego użytku zawierający jedną elektrodę z przewodem, 1jedną igłę dostępową( 17G lub 19G) - zestaw 50 Poz. 2 - Generator prądu wysokiej częstotliwości, oparty na nowoczesnej technologii współpracujący z elektrodami do małoinwazyjnej niskotemperaturowej dekompresji dysków kręgosłupa w chorobie zwyrodnieniowej w odcinku szyjnym i lędźwiowym Cechy generatora:* generator bipolarny do wykonywania procedur dekompresji dysków * generator prądu o zmiennej częstotliwości 4-8-12-16mHz ( ze skokiem co 4 mHz) * niskotemperaturowe oddziaływanie na tkanki <50st C *automatyczne ustawienie wartości generatora 16W dla odcinka szyjnego i 25W dla odcinka lędźwiowego po podłączeniu elektrody Użyczenie przy planowanych min. 15 zabiegach /mies, lub 3 zabiegi 1 dnia - użyczenie Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.
Interne KennungGRUPA 6
LosLOT-0007
TitelGRUPA 7 - Zestaw do odtworzenia jądra miażdzystego KOMIS
BeschreibungGRUPA 7 - Zestaw do odtworzenia jądra miażdzystego KOMIS Poz. 1 - Jałowy zestaw zawierający syntetyczną rozwórkę hydrożelową przeznaczoną doodtworzenia prawidłowych warunków przestrzennych i ciśnieniowych pomiędzy trzonami kręgosłupa w odcinku lędźwiowym -wykonana jest z hydrolizowanego poliakrylonitrylu (HPAN), mającego formę biokompatybilnej, hydrożelowej, wydłużonej pałeczki wprowadzanej w stanie odwodnionym, co umożliwia aplikację przy zmniejszonej objętości. Po umieszczeniu w przestrzeni międzykręgowej materiał stopniowo pochłania płyny fizjologiczne pacjenta, zwiększając swoją objętość i stabilizując warunki środowiska wewnątrzdyskowego. -jedno opakowanie zawiera 3 jałowe wszczepy wraz z igłą wprowadzającą. - szt. 50. Szczegółowy opis przedmiotu zawiera SWZ.
Interne KennungGRUPA 7