See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering, indienststelling, opleiding en onderhoud van een hybride röntgenzaal voor de dienst Cathlab met verplicht plaatsbezoek
Beschreibung: De hybride röntgenzaal zal hoofdzakelijk worden ingezet voor structurele ingrepen. De installatie dient tevens geschikt te zijn voor het uitvoeren van EFO-procedures. De opdracht omvat het verwijderen van de bestaande installatie en de realisatie van een volledig uitgeruste en operationele zaal (levering, plaatsing, integratie, indienststelling, opleiding en onderhoud), die gebruiksklaar wordt opgeleverd.
Interne Kennung: PPP103-2785/6371/2026-SJB-01-163-LC
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33111000 Röntgengeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026-SJB-01-163-LC_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (zie bestek)