See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop van varende en duikende drones ter uitbreiding van testinfrastructuur Drone Dock en trainingsinfrastructuur The Reef (POM West-Vlaanderen)
Beschreibung: De doelstelling van deze overheidsopdracht is de uitbreiding van de testfaciliteiten van het testcentrum Drone Dock en het traningscentrum The Reef, beiden gelegen te Oostende, met een specifieke focus op de ondersteuning van zogenaamde varende en duikende drones (ROV’s of Remotely Operated Vehicles en USV’s of Unmanned Surface Vessel) door de aankoop van twee robuuste ROV systemen ter uitbreiding van testcentrum Drone Dock, daarbovenop twee instapmodellen ROV ter uitbreiding van trainingscentrum The Reef, alsook twee instapmodellen USV ter uitbreiding van trainingscentrum The Reef.
Interne Kennung: 2025/21_KE_A_OP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34513550 Vermessungsschiffe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2025/21_KE_A_OP - 1
Beschreibung: Levering van twee industriële ROV systemen voor drone testinfrastructuur Drone Dock van POM West-Vlaanderen, incl. onderhoud voor de voorziene levensduur van alle systemen. Verplichte optie: uurtarief voor herstellingen buiten de garantie(termijn)
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 2025/21_KE_A_OP - 2
Beschreibung: Levering van twee instapmodellen ROV voor trainingscentrum The Reef, levering van twee instapmodellen USV voor trainingscentrum The Reef, incl. onderhoud voor de voorziene levensduur van alle systemen. Verplichte optie: uurtarief voor herstellingen buiten de garantie(termijn)
Interne Kennung: 2