508406-2026 - Wettbewerb
Kroatien – Diagnostikausrüstung – Dijagnostički i mijerni uređaji
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dijagnostički i mijerni uređaji
Beschreibung: Isporuka, instalacija i puštanje u rad istraživačke, sportsko-dijagnostičke i medicinske mjerne opreme za Kineziološki fakultet Sveučilišta u Splitu, sukladno tehničkim specifikacijama koje su sastavni dio Dokumentacije o nabavi. Predmet nabave izvorno je bio podijeljen u 7 (sedam) grupa; ovaj postupak provodi se, nakon poništenja prethodnog postupka u odgovarajućim grupama, za grupe 1, 2, 5 i 6. Radi usporedivosti s prethodnim postupkom zadržane su izvorne oznake (numeracija) grupa.
Interne Kennung: 1/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33124100 Diagnostikausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Grupa 1 – Mjerna i dijagnostička oprema za procjenu pokreta i sportske izvedbe
Beschreibung: Predmet ove nabave je isporuka, instalacija i pustanje u rad funkcionalno kompletne opreme, ukljucujuci svu potrebnu prateu opremu, kablove i pribor neophodan za potpuno operativan rad, sukladno tehnickim specifikacijama koje su sastavni dio dokumentacije o nabavi.
Interne Kennung: 1/2026-1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen, 38300000 Messinstrumente
Los: LOT-0002
Titel: Neurofizikalna mjerna i dijagnostička oprema
Beschreibung: Isporuka, instalacija i puštanje u rad funkcionalno kompletne opreme za NPOO projekt HeLoS (IP-UNIST-24), sukladno tehničkim specifikacijama koje su sastavni dio dokumentacije o nabavi. Isporuka uključuje svu potrebnu prateću opremu, kablove i pribor neophodan za potpuno operativan rad.
Interne Kennung: 1/2026-2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33124000 Ausrüstung und Ausstattung für Diagnostik und Röntgendiagnostik
Los: LOT-0005
Titel: Dijagnostička i wellness oprema za regeneraciju i praćenje zdravlja
Beschreibung: Isporuka, instalacija i puštanje u rad funkcionalno kompletne opreme za HRZZ projekt – FLIP+TWINSWINS, sukladno tehničkim specifikacijama koje su sastavni dio dokumentacije o nabavi. Isporuka uključuje svu potrebnu prateću opremu, kablove i pribor neophodan za potpuno operativan rad.
Interne Kennung: 1/2026-5
Los: LOT-0006
Titel: Oprema za fiziološka i biomehanička sportska testiranja
Beschreibung: Isporuka, instalacija i puštanje u rad funkcionalno kompletne opreme za KIFST projekt, sukladno tehničkim specifikacijama koje su sastavni dio dokumentacije o nabavi. Isporuka uključuje svu potrebnu prateću opremu, kablove i pribor neophodan za potpuno operativan rad.
Interne Kennung: 1/2026-6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33120000 Aufzeichnungssysteme und Untersuchungsgeräte
See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Dijagnostički i mijerni uređaji
Internal identifier: 1/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33124100 Diagnostic devices
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1/2026-1
Additional classification (cpv): 38540000 Machines and apparatus for testing and measuring, 38300000 Measuring instruments
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 1/2026-2
Additional classification (cpv): 33124000 Diagnostics and radiodiagnostic devices and supplies
Lot: LOT-0005
Internal identifier: 1/2026-5
Lot: LOT-0006
Internal identifier: 1/2026-6
Additional classification (cpv): 33120000 Recording systems and exploration devices