2. Verfahren
Verfahren
Titel: Marktverkenning softwareoplossing uitvoering belastingtaken
Beschreibung: Marktverkenning softwareoplossing belastingtaken t.b.v. gemeente Kampen. Het betreft onder andere werkzaamheden in het kader van de BAG, WOZ, het waarderen, heffen, innen en een digitaal belastingloket. Zie marktverkenningsdocument
Interne Kennung: TdH21072026
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Marktverkenning softwareoplossing belastingtaken t.b.v. gemeente Kampen. Het betreft onder andere werkzaamheden in het kader van de BAG, WOZ, het waarderen, heffen, innen en een digitaal belastingloket.
Interne Kennung: 1