508410-2026 - Ergebnis
Polen – Brennstoffe – Zakup paliwa: oleju napędowego do agregatów prądotwórczych oraz oleju opałowego do celów grzewczych na lata 2027-2029
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup paliwa: oleju napędowego do agregatów prądotwórczych oraz oleju opałowego do celów grzewczych na lata 2027-2029
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż Zamawiającemu i sukcesywne dostarczanie przez Wykonawcę do obiektów Zamawiającego paliw płynnych tj. oleju opałowego dla celów grzewczych oraz oleju napędowego przeznaczonego do agregatów prądotwórczych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki i zasady realizacji zamówienia określone są w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 6 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung44264-2026
Interne KennungSEZ/DKRZ-WPO1-MA-241-0113/DA/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09134000 Gasöle, 09135000 Heizöle
5. Los
LosLOT-0001