See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa technicznych środków materiałowych, osprzętu, akcesoriów sieciowych, urządzeń do zapisu i odczytu danych, sprzęt peryferyjny, różne części do sprzętu radiowego i radarowego w dziale łączności i informatyki dla jednostek i instytucji będących na zaopatrzeniu 15 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Szczecinie oraz Jednostek Wojskowych i Instytucji
Beschreibung: Szczegółowy opis zamówienia, związanego z zakupem i dostawą technicznych środków materiałowych, osprzętu, akcesoriów sieciowych, urządzeń do zapisu i odczytu danych, sprzęt peryferyjny, różne części do sprzętu radiowego i radarowego w dziale łączności i informatyki dla jednostek i instytucji będących na zaopatrzeniu 15 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Szczecinie oraz Jednostek Wojskowych i Instytucji znajdują się: Dla części 1 pn. „Zakup i dostawa akcesoriów osprzętu do sprzętu powszechnego użytku sieciowego i teleinformatycznego” w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 1A do SWZ. Przedmiot zamówienia powinien być wykonany zgodnie z warunkami opisanymi w ww. załączniku i postanowieniach przyszłej umowy stanowiącej załącznik nr 6A do SWZ. Dla części 2 pn. „Zakup i dostawa kabli telekomunikacyjnych do sprzętu powszechnego użytku, sieciowego i teleinformatycznego” w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 1B do SWZ. Przedmiot zamówienia powinien być wykonany zgodnie z warunkami opisanymi w ww. załączniku i postanowieniach przyszłej umowy stanowiącej załącznik nr 6A do SWZ. Dla części 3 pn. „Zakup i dostawa urządzeń peryferyjnych” w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ, formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 1C do SWZ. Przedmiot zamówienia powinien być wykonany zgodnie z warunkami opisanymi w ww. załącznikach i postanowieniach przyszłej umowy stanowiącej załącznik nr 6B do SWZ. Dla części 4 pn. „Zakup i dostawa telefonicznych zestawów słuchawkowych typu CISCO” w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 1D do SWZ. Przedmiot zamówienia powinien być wykonany zgodnie z warunkami opisanymi w ww. załączniku i postanowieniach przyszłej umowy stanowiącej załącznik nr 6B do SWZ. Dla części 5 pn. „Zakup i dostawa zestawów słuchawkowych PZSM-03-04” w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 1E do SWZ. Przedmiot zamówienia powinien być wykonany zgodnie z warunkami opisanymi w ww. załączniku i postanowieniach przyszłej umowy stanowiącej załącznik nr 6B do SWZ. Dla części 6 pn. „Zakup i dostawa podhełmowych zestawów słuchawkowych RACAL RAPTOR” w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 1F do SWZ. Przedmiot zamówienia powinien być wykonany zgodnie z warunkami opisanymi w ww. załączniku i postanowieniach przyszłej umowy stanowiącej załącznik nr 6A do SWZ. Dla części 7 pn. „Zakup i dostawa osprzętu do przechowywania i odczytu danych” w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 1G do SWZ. Przedmiot zamówienia powinien być wykonany zgodnie z warunkami opisanymi w ww. załączniku i postanowieniach przyszłej umowy stanowiącej załącznik nr 6B do SWZ. Zamawiający wymaga od wykonawców przedłożenia przedmiotowych środków dowodowych w celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami, cechami lub kryteriami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia. Wykonawca zobowiązany jest złożyć wraz z ofertą przedmiotowe środki dowodowe. Szczegóły zostały określone w rozdziale 7 SWZ.
Interne Kennung: 30-ZP-06-26/103
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32500000 Fernmeldebedarf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 32352100 Teile für Funk- und Radaranlagen, 42962000 Druck- und Grafikausrüstung, 32551300 Fernsprechkopfhörergarnituren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 pn. Zakup i dostawa akcesoriów osprzętu do sprzętu powszechnego użytku sieciowego i teleinformatycznego
Beschreibung: Szczegółowy opis zamówienia znajduje się: Dla części 1 pn. „Zakup i dostawa akcesoriów osprzętu do sprzętu powszechnego użytku sieciowego i teleinformatycznego” w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 1A do SWZ. Przedmiot zamówienia powinien być wykonany zgodnie z warunkami opisanymi w ww. załączniku i postanowieniach przyszłej umowy stanowiącej załącznik nr 6A do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 pn. Zakup i dostawa kabli telekomunikacyjnych do sprzętu powszechnego użytku, sieciowego i teleinformatycznego
Beschreibung: Szczegółowy opis zamówienia znajduje się: Dla części 2 pn. „Zakup i dostawa kabli telekomunikacyjnych do sprzętu powszechnego użytku, sieciowego i teleinformatycznego” w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 1B do SWZ. Przedmiot zamówienia powinien być wykonany zgodnie z warunkami opisanymi w ww. załączniku i postanowieniach przyszłej umowy stanowiącej załącznik nr 6A do SWZ.
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 pn. Zakup i dostawa urządzeń peryferyjnych
Beschreibung: Szczegółowy opis zamówienia znajduje się: Dla części 3 pn. „Zakup i dostawa urządzeń peryferyjnych” w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ, formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 1C do SWZ. Przedmiot zamówienia powinien być wykonany zgodnie z warunkami opisanymi w ww. załącznikach i postanowieniach przyszłej umowy stanowiącej załącznik nr 6B do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42962000 Druck- und Grafikausrüstung
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 pn. Zakup i dostawa telefonicznych zestawów słuchawkowych typu CISCO
Beschreibung: Szczegółowy opis zamówienia znajduje się: Dla części 4 pn. „Zakup i dostawa telefonicznych zestawów słuchawkowych typu CISCO” w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 1D do SWZ. Przedmiot zamówienia powinien być wykonany zgodnie z warunkami opisanymi w ww. załączniku i postanowieniach przyszłej umowy stanowiącej załącznik nr 6B do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 32352100 Teile für Funk- und Radaranlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32551300 Fernsprechkopfhörergarnituren
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 pn. Zakup i dostawa zestawów słuchawkowych PZSM-03-04
Beschreibung: Szczegółowy opis zamówienia znajduje się: Dla części 5 pn. „Zakup i dostawa zestawów słuchawkowych PZSM-03-04” w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 1E do SWZ. Przedmiot zamówienia powinien być wykonany zgodnie z warunkami opisanymi w ww. załączniku i postanowieniach przyszłej umowy stanowiącej załącznik nr 6B do SWZ.
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 pn. Zakup i dostawa podhełmowych zestawów słuchawkowych RACAL RAPTOR
Beschreibung: Szczegółowy opis zamówienia znajduje się: Dla części 6 pn. „Zakup i dostawa podhełmowych zestawów słuchawkowych RACAL RAPTOR” w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 1F do SWZ. Przedmiot zamówienia powinien być wykonany zgodnie z warunkami opisanymi w ww. załączniku i postanowieniach przyszłej umowy stanowiącej załącznik nr 6A do SWZ.
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 pn. Zakup i dostawa osprzętu do przechowywania i odczytu danych
Beschreibung: Szczegółowy opis zamówienia znajduje się: Dla części 7 pn. „Zakup i dostawa osprzętu do przechowywania i odczytu danych” w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 1G do SWZ. Przedmiot zamówienia powinien być wykonany zgodnie z warunkami opisanymi w ww. załączniku i postanowieniach przyszłej umowy stanowiącej załącznik nr 6B do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte