See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie wykonywania badań endoskopowych w Pracowni Endoskopii dla Pacjentów oddziałów Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im.Stanisława Rybickiego w Skierniewicach.
Beschreibung: Przedmiotem konkursu jest wyłonienie podmiotu, któremu zostanie udzielone zamówienie w zakresie wykonywania badań endoskopowych w Pracowni Endoskopii dla Pacjentów oddziałów Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach.
Interne Kennung: WSZ.DZPiZ.042.1.13/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85150000 Dienstleistungen im Bereich medizinische Bildverarbeitung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Konkurs ofert w zakresie wykonywania badań endoskopowych dla Pacjentów oddziałów
Beschreibung: Przedmiotem konkursu ofert jest wyłonienie podmiotu, któremu zostanie udzielone zamówienie na udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie wykonywania badań endoskopowych w Pracowni Endoskopii dla Pacjentów oddziałów Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85121251 Dienstleistungen von Gastroenterologen