2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i montaż nowych foteli w sali widowiskowej Regionalnego Centrum Kultury w Pile
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż nowych foteli w sali widowiskowej Regionalnego Centrum Kultury w Pile. 2.W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi dostawa i montaż: - 500 szt. foteli w sali głównej (14 rzędów) oraz na balkonach - 24 foteli w lożach (4 loże x 6 foteli). 3. Przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, kompletny, nieużywany, pełnowartościowy, nieuszkodzony, wolny od jakichkolwiek wad fizycznych i prawnych, sprawny technicznie i zdatny do prawidłowej eksploatacji, spełniający wymagania techniczno-funkcjonalne wyszczególnione w opisie przedmiotu zamówienia oraz podsiadający odpowiednie atesty, odpowiadać, co do jakości wymogom wyrobów dopuszczonych do obrotu, stosowanych w budownictwie zgodnie z art. 10 Ustawy z dnia 07.07.1994 r. Prawo budowlane (Dz. U. z 2026 r. poz.524) oraz być nieobciążony prawami na rzecz osób trzecich. 4. Wykonawca zobowiązany będzie dostarczyć, rozładować i zamontować na swój koszt i ryzyko przedmiot zamówienia w sali widowiskowej Regionalnego Centrum Kultury w Pile, pl. Staszica 1. 5. Pełen zakres rzeczowy oraz szczegółowe wymagania Zamawiającego w stosunku do przedmiotu zamówienia zawiera zał. nr 6 do SWZ Opis przedmiotu zamówienia. Na ofertę składają się następujące dokumenty: 1) wypełniony formularz ofertowy (zał. nr 1 do SWZ); UWAGA: Formularz generowany przez Platformę jest „narzędziem technicznym”, niezbędnym do złożenia oferty na Platformie, nie stanowi on jednak faktycznego formularza oferty. Brak złożenia formularza ofertowego, zgodnego z zał. nr 1 do SWZ będzie stanowił podstawę do odrzucenia oferty, stosownie do zapisów art. 226 ust. 1 pkt 6) Pzp.W przypadku rozbieżności w treści między formularzem ofertowym (zał. nr 1 do SWZ) a formularzem generowanym przez Platformę, jako wiążącą zamawiający uzna treść zał. nr 1 do niniejszej SWZ; 2) Jednolity Europejski Dokument Zamówienia (JEDZ); 3) Jednolity Europejski Dokument Zamówienia (JEDZ) podmiotów, na których zasoby wykonawca się powołuje (w celu wykazania braku istnienia wobec nich podstaw wykluczenia oraz spełniania, w zakresie, w jakim powołuje się na ich zasoby, warunków udziału w postępowaniu – jeżeli dotyczy; 4) Jednolity Europejski Dokument Zamówienia (JEDZ) każdego z wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie. JEDZ potwierdza brak podstaw wykluczenia i spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie, w którym każdy z wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu – jeżeli dotyczy; 5) pełnomocnictwo (o ile dotyczy), z którego wynika prawo do podpisania oferty oraz innych dokumentów składanych wraz z ofertą – oryginał pełnomocnictwa opatrzony kwalifikowanym podpisem elektronicznym osób uprawnionych do jego udzielenia lub kopia poświadczona notarialnie opatrzona kwalifikowanym podpisem elektronicznym notariusza. Pełnomocnictwo w formie elektronicznej ma być zamieszczone na platformie wraz z podpisami elektronicznymi wszystkich osób uprawnionych do jego udzielenia. W treści takiego pełnomocnictwa nie może być żadnych własnoręcznych podpisów, parafek, pieczątek. Jeżeli wykonawca nie posiada pełnomocnictwa w formie elektronicznej, a posiada dla danej osoby pełnomocnictwo tylko w formie pisemnej, tj. z własnoręcznymi podpisami osób uprawnionych do jego udzielenia – może złożyć kopię pełnomocnictwa, ale notarialnie poświadczoną elektronicznie, co oznacza, że musi ją podpisać kwalifikowanym podpisem elektronicznym notariusz; 6) zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby, o którym mowa w art. 118 ust. 3 Pzp (jeżeli dotyczy) – załącznik nr 2 do SWZ; 7) oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, o którym mowa w art. 117 ust. 4 Pzp (jeżeli dotyczy) – załącznik nr 3 do SWZ; 8) oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu (art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022) – załącznik nr 7 do SWZ; 9) oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu (art. 5k Rozporządzenia RADY (UE) 2025/2033 z dnia 23 października 2025 r.) – załącznik nr 8 do SWZ. 10) Przedmiotowe środki dowodowe: a) Klasyfikacja ogniowa w zakresie zapalności mebli tapicerskich dotycząca układu tapicerskiego wg normy PN-EN 1021-1:2014 oraz PN-EN 1021-2:2014 wydanej przez akredytowane laboratorium. Klasyfikacja ogniowa w zakresie zapalności mebli tapicerskich dotycząca układu tapicerskiego wg normy PN-EN 1021-1:2014 oraz PN-EN 1021-2:2014 wydanej przez akredytowane laboratorium, b) Klasyfikacja ogniowa w zakresie wydzielania toksycznych produktów spalania dotycząca układu tapicerskiego wg kryteriów normy PN/88/B/02855 wydanej przez akredytowane laboratorium, c) Badanie pianki przeprowadzone przez jednostkę z akredytacją na 400.000 cykli wg normy PN-EN ISO 3385:2014 metodą A wg normy PN-EN ISO 2439:2010, dopuszczalna utrata grubości po przeprowadzeniu badania maksymalnie uśredniona z trzech prób – 2,7%, d) Badanie akustyczne fotela wg normy PN-EN ISO 354:2005 – dopuszczalna tolerancja +/- 5% dla ap. e) Badanie w zakresie wytrzymałości fotela wg normy PN-EN 12727:2016 poziom 4 f) Karta katalogowa tkaniny, g) Karta katalogowa foteli – parter, h) Fotel demonstracyjny – w celu potwierdzenia zgodności oferowanej dostawy z wymaganiami i cechami określonymi w zał. nr 6 do SWZ Opis przedmiotu zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 318826-2026
Interne Kennung: 01/05/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39111200 Theatersitze
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż nowych foteli w sali widowiskowej Regionalnego Centrum Kultury w Pile. 2.W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi dostawa i montaż: - 500 szt. foteli w sali głównej (14 rzędów) oraz na balkonach - 24 foteli w lożach (4 loże x 6 foteli). 3. Przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, kompletny, nieużywany, pełnowartościowy, nieuszkodzony, wolny od jakichkolwiek wad fizycznych i prawnych, sprawny technicznie i zdatny do prawidłowej eksploatacji, spełniający wymagania techniczno-funkcjonalne wyszczególnione w opisie przedmiotu zamówienia oraz podsiadający odpowiednie atesty, odpowiadać, co do jakości wymogom wyrobów dopuszczonych do obrotu, stosowanych w budownictwie zgodnie z art. 10 Ustawy z dnia 07.07.1994 r. Prawo budowlane (Dz. U. z 2026 r. poz.524) oraz być nieobciążony prawami na rzecz osób trzecich. 4. Wykonawca zobowiązany będzie dostarczyć, rozładować i zamontować na swój koszt i ryzyko przedmiot zamówienia w sali widowiskowej Regionalnego Centrum Kultury w Pile, pl. Staszica 1. 5. Pełen zakres rzeczowy oraz szczegółowe wymagania Zamawiającego w stosunku do przedmiotu zamówienia zawiera zał. nr 6 do SWZ Opis przedmiotu zamówienia.