2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ekologizace kovárny TATRA METALURGIE a.s. - generální dodavatel
Beschreibung: Předmětem plnění Veřejné zakázky je ekologizace kovárny společnosti TATRA METALURGIE a.s. prostřednictvím náhrady výrobních linek a souvisejících provozních zařízení, která negativně ovlivňují životní a pracovní prostředí, za nové technologie splňující současné ekologické a technické standardy. Realizace se zaměřuje na čistě technologickou a funkční přestavbu, probíhající převážně v rámci stávajícího objektu kovárny, a zahrnuje stavební úpravy pro instalaci moderních výrobních zařízení. Nové řešení snižuje environmentální dopady, zachovává původní funkčnost, avšak s vyšší mírou automatizace, která zlepšuje hygienu práce, a zvyšuje kvalitu výroby. Předmětem Veřejné zakázky je tedy zajištění komplexních dodávek, stavebních prací, technologických částí a souvisejících služeb zahrnující v souladu s Technickou zprávou tyto provozní soubory a stavební objekty: a) PS 10.400 Tryskací zařízení, b) PS 11.000 Pracoviště broušení výkovků, c) PS 12.100 Kotoučové pily, d) PS 13.100 Obráběcí centra, e) PS 13.200 Pracoviště 3D skeneru, f) PS 15.000 Provozní silnoproudé rozvody, elektroinstalace a osvětlení, g) PS 16.000 Potrubní rozvody, h) PS 17.000 Slaboproudé rozvody, i) PS 20 Příprava staveniště a demontáže stávajících zařízení, j) SO 10 Stavební úpravy. Součástí předmětu Veřejné zakázky je rovněž zpracování projektové dokumentace v potřebném rozsahu pro realizaci předmětu Veřejné zakázky. Dodavatel bude projektovou dokumentaci zpracovávat na základě podkladů, technických zadání, technologických specifikací a dalších informací dodaných Zadavatelem a/nebo třetími osobami (dodavateli z jiných zadávacích řízení). Předmět Veřejné zakázky zahrnuje dále veškeré související dodávky, služby a stavební práce včetně činností nezbytných k řádnému a úplnému provedení díla a uvedení všech zařízení do provozu. Podrobná specifikace předmětu Veřejné zakázky je uvedena v příloze č. 1 ZD – Technické zprávě, přičemž pro účely této Veřejné zakázky se za předmět plnění považují pouze ty dodávky, služby a stavební práce, které jsou výslovně vymezeny v této ZD a příloze č. 2 ZD – Závazném návrhu smlouvy (týká se zejména výše uvedených provozních souborů a stavebních objektů, dále jen /“Smlouva“/). Činnosti uvedené v příloze č. 1 ZD – Technické zprávě nad rámec takto vymezeného předmětu plnění nejsou součástí plnění dodavatele. Veřejná zakázka je realizována v rámci projektu s názvem „Ekologizace kovárny TATRA METALURGIE a.s.“, spolufinancovaného Evropskou Unií – prostřednictvím dotace z Operačního programu Životného prostředí 2021-2027 (dále jen „OPŽP“), registrační číslo projektu CZ.05.01.06/04/22_012/0002343. Dodavatel je povinen dodržovat veškerá pravidla a podmínky vyplývající z uvedeného dotačního programu, která se vztahují k Veřejné zakázce.
Interne Kennung: Ekologizace kovárny TATRA METALURGIE a.s. - generální dodavatel
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen, Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42000000 Industrielle Maschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42514300 Geräte zum Filtrieren, 51500000 Installation von Maschinen und Geräten, 45000000 Bauarbeiten, 42410000 Hebezeuge und Fördermittel, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatelem vyhrazené změny závazku jsou blíže upraveny v příloze č. 2 ZD.