See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej na potrzeby obiektu w Wyciążkowie dz.5091/1, będącego w rejonie działania Wojskowego Zarządu Infrastruktury w Poznaniu administrowanego przez 31. BLT”
Beschreibung: „Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej na potrzeby obiektu w Wyciążkowie dz.5091/1, będącego w rejonie działania Wojskowego Zarządu Infrastruktury w Poznaniu administrowanego przez 31. BLT”
Interne Kennung: 34/WZI/26/SGKiE
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65310000 Stromversorgung
5. Los
Los: LOT-0001