50854-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten – Świadczenie usługi ochrony osób i mienia obiektów Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. dr. Romana Ostrzyckiego w Koninie zlokalizowanych przy ul. Kard. S. Wyszyńskiego 1 oraz ul. Szpitalnej 45
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usługi ochrony osób i mienia obiektów Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. dr. Romana Ostrzyckiego w Koninie zlokalizowanych przy ul. Kard. S. Wyszyńskiego 1 oraz ul. Szpitalnej 45
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: wykonywanie usługi ochrony osób i mienia obiektów Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. dr. Romana Ostrzyckiego w Koninie zlokalizowanych przy ul. Kard. S. Wyszyńskiego 1 oraz ul. Szpitalnej 45, w tym ochrona osób i mienia Szpitalnego Oddziału Ratunkowego przy ul. Szpitalnej 45, całodobowo, przez wszystkie dni tygodnia oraz prowadzenie (ochrona i obsługa) portierni i informacji/szatni przy ul. Kard. S. Wyszyńskiego 1, portierni/informacji/szatni/centrali telefonicznej przy ul. Szpitalnej 45. Ochronę pełnią cztery posterunki stałe oraz posterunki obchodowe, a w przypadku wystąpienia zagrożenia wspierane są przez grupy interwencyjne. Przedmiot zamówienia oraz warunki realizacji Przedmiotu Zamówienia zostały szczegółowo opisane w Załączniku nr 2 do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia). Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. Przedmiot zamówienia nie został podzielony na części (pakiety). Zamawiający ze względów celowościowych, organizacyjnych i z uwagi na charakter przedmiotu zamówienia nie dopuszcza składania ofert częściowych. Realizacja zamówienia z podziałem na części groziłaby nadmiernymi trudnościami technicznymi i organizacyjnymi, a także nadmiernymi kosztami wykonania zamówienia oraz doprowadziłaby do powstania nadmiernych trudności związanych z koordynacją działań różnych wykonawców. Zamawiający przewiduje udzielenie zamówienia zgodnie z art. 214 ust. 1 pkt 7) ustawy Pzp. Przedmiotem zamówienia będą usługi wchodzące w zakres zamówienia podstawowego, których zakres został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2, o całkowitej wartości nie większej niż 478 593,00 zł brutto. Zamówienie zostanie udzielone w trybie z wolnej ręki po przeprowadzeniu negocjacji, których przedmiotem będzie cena. W pozostałym zakresie usługi będą realizowane na warunkach określonych w umowie podstawowej. Warunki realizacji przedmiotu zamówienia zawarte zostały również w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 3 do SWZ. SWZ wraz z załącznikami Zamawiający udostępni na stronie internetowej prowadzonego postępowania: https://www.platformazakupowa.pl/transakcja/995409.
Vorherige Bekanntmachung698858-2024
Interne KennungWSZ-EP-30/2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98341120 Portierdienste
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi ochrony osób i mienia obiektów Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. dr. Romana Ostrzyckiego w Koninie zlokalizowanych przy ul. Kard. S. Wyszyńskiego 1 oraz ul. Szpitalnej 45. Przedmiot zamówienia oraz warunki realizacji Przedmiotu Zamówienia zostały szczegółowo opisane w Załączniku nr 2 do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia). SWZ wraz z załącznikami Zamawiający udostępni na stronie internetowej prowadzonego postępowania: https://www.platformazakupowa.pl/transakcja/995409.
Interne KennungCzęść nr: 1