50855-2025 - Ergebnis
Tschechien – Sozialforschung – Zpracování průzkumu Sčítání osob v bytové nouzi na území ČR podle klasifikace ETHOS
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZpracování průzkumu Sčítání osob v bytové nouzi na území ČR podle klasifikace ETHOS
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je získat počty / kvalifikované odhady osob v bytové nouzi anebo bytovou nouzí ohrožených z celého území České republiky na základě terénních šetření a analýzy sekundárních dat. Do censu budou zahrnuty cílové skupiny dle modifikované klasifikace ETHOS, které náleží do čtyř koncepčních kategorií – Bez střechy, Bez bytu, Nevyhovující bydlení, Nejisté bydlení. Součástí realizace bude rovněž osobní kvantitativní reprezentativní dotazníkové šetření u vybraných cílových skupin. Podrobná specifikace předmětu plnění je obsažena v Příloze č. 2 Smlouvy (Specifikace předmětu plnění).
Interne Kennung18/2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensV souladu se ZZVZ v nadlimitním režimu.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79315000 Sozialforschung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79330000 Statistische Dienstleistungen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je získat počty / kvalifikované odhady osob v bytové nouzi anebo bytovou nouzí ohrožených z celého území České republiky na základě terénních šetření a analýzy sekundárních dat. Do censu budou zahrnuty cílové skupiny dle modifikované klasifikace ETHOS, které náleží do čtyř koncepčních kategorií – Bez střechy, Bez bytu, Nevyhovující bydlení, Nejisté bydlení. Součástí realizace bude rovněž osobní kvantitativní reprezentativní dotazníkové šetření u vybraných cílových skupin. Podrobná specifikace předmětu plnění je obsažena v Příloze č. 2 Smlouvy (Specifikace předmětu plnění), která tvoří Přílohu B Zadávací dokumentace.